Robert Janowski wygrał „TTBZ”. Mamy pierwszy wywiad po finale. Czego mu będzie brakować? [WIDEO]

Robert Janowski

Robert Janowski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Robert Janowski zwycięzcą ostatniej edycji programu. Prezenter zdradza, jakie emocje towarzyszyły mu po ogłoszeniu werdyktu.

Właśnie zakończyła się 15. edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Telewizyjne show emitowane jest w Polsacie od siedmiu lat i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Produkcja wciąż zaskakuje pomysłami na nowe odcinki, w których gwiazdy polskiej estrady wcielają się w muzy świata muzyki. Uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej odwzorować wokal i ruchy sceniczne bohatera, w którego się wcielają. Pomaga im w tym odpowiednia charakteryzacja i zajęcia z profesjonalistami.

W finale 15. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo o główną nagrodę walczyli: Basia Kurdej-Szatan, Katarzyna Łaska, Robert Janowski Adam Zdrójkowski. To ta czwórka okazała się najlepszymi z najlepszych. Przechodzili przez poszczególne etapy jak burza, co zagwarantowało im udział w walce o zwycięstwo.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Robert Janowski zwycięzcą

Przed finałowym odcinkiem doszło do ogromnej wpadki. Na Instagramowym profilu programu odbyła się transmisja live z czterema uczestnikami, którzy walczyli o zwycięstwo. Nie jest tajemnicą, że program nagrywany jest w wyprzedzeniem. Podczas rozmowy na żywo, za plecami Roberta Janowskiego zauważono Złotą Twarz, która jest pamiątką po wygranej. Internauci szybko zaczęli podejrzewać, że to właśnie on jest zwycięzcą.

Jak się okazało słusznie. Robert Janowski został laureatem 15. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Prezenter wygrał 100 tysięcy złotych oraz wspomnianą Złotą Twarz. 60-latek zdradził, jak czuje się po ogłoszeniu wyników:

Czuję się jak zwycięzca. Zawsze lepiej wygrać niż przegrać. To, co usłyszałem, było dla mnie bardzo miłe i przyjemne. Szkoda, że ta przygoda się skończyła, bo jeszcze bym pośpiewał parę rzeczy. Ale już nie zdążyłem i już nie zdążę więcej. To jest ogromna radość.

Robert nie był przekonany, że to on wygra:

Nie wierzyłem do końca w siebie. Zawsze jestem bardzo samokrytyczny. Ale ten poziom musiał się okazać dość dobry, skoro jury tak uznało. Więc bardzo dziękuję.

Zasłużone zwycięstwo?


Twoja Twarz Brzmi Znajomo - I miejsce i Złota Twoja Twarz - Robert Janowski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - I miejsce i Złota Twoja Twarz - Robert Janowski

Robert Janowski, Adam Zdrójkowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Finał

Robert Janowski, Adam Zdrójkowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15. Finał

Robert Janowski

Robert Janowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×