Szukaj

Tamara Gonzalez-Perea twierdzi, że była terroryzowana w TVP. Co na to Robert El Gendy? [WIDEO]

Robert El Gendy o komentarzu Tomary Gonzalez Perey

Robert El Gendy o komentarzu Tomary Gonzalez Perey

Program Pytanie na śniadanie w jesiennej ramówce czeka sporo zmian. Na miejscu Tamary Gonzalez i Eoberta El Gendy zobaczymy nowy duet prowadzących. Macademian Girl postanowiła wypowiedzieć się na temat zmian. Jak zareagował na jej słowa kolega po fachu?

Pytanie na śniadanie to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Po wakacjach produkcję czekają spore zmiany. Zespół prowadzących opuścił lubiany przez widzów duet. Kilka dni temu swoje pożegnanie w social mediach zamieścił Robert El Gendy. Jego partnerka Macademian Girl również straciła pracę. Mimo iż nie został podany oficjalny powód odsunięcia jej od prowadzenia śniadaniówki, to sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

W sieci opublikowała nagranie, na którym w ostrych słowach krytykuje stację. Wywnioskować z nich było można, że nie wspomina pracy na planie zbyt dobrze. Jej bardzo emocjonująca wypowiedź, zawierała sporo mocnych słów. Gwiazda stwierdziła, że „czuła się terroryzowana”, a „decyzje stacji były zwyczajnie krzywdzące”.

Robert El Gendy skomentował słowa Macademian Girl

Cała ta sytuacja odbiła się mocnym echem w mediach. Dziennikarka Jastrząb Post postanowiła zapytać Roberta El Gendy o komentarz na temat wypowiedzi Tamary po jej odejściu z TVP:

Tamara generalnie ma prawo powiedzieć, co chce. Uważam, że przez te dwa lata stworzyliśmy coś niesamowitego. To daje się odczuć teraz od widza. Ona skomentowała, bo każdy ma praw do swoich uczuć i emocji. Widziałem to i jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytanie dalsze, to powinien u niej poszukać odpowiedzi. Każdy z nas przeżywa inaczej to, co się wydarzyło. Ale każdy idzie dalej. I ona będzie spełniała swoje marzenia. Ja realizuje je też inaczej, jestem związany z TVP od 18 lat i cieszę się z tego, że robię nowe rzeczy.

Jakie zdanie o Tamarze ma Robert?

Tamara? Jest naprawdę osobą, z którą stworzyłem coś ekstra. Ja zapamiętam ten czas w Pytaniu na śniadanie, m.in dlatego, że razem to robiliśmy. Myślę, że robiliśmy to okej. A zawsze mogliśmy jeszcze robić to lepiej, mamy tego świadomość i pokorę. Człowiek się rozwija. Takie jest życie. I tak będzie dalej.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Robert El Gendy – TVP 2020 jesienna ramówka

Robert El Gendy – TVP 2020 jesienna ramówka

Macademian Girl i Robert El Gendy – jesienna ramówka TVP 2019

Macademian Girl i Robert El Gendy – jesienna ramówka TVP 2019

Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×