Robert El Gendy o zmianach w „PnŚ”. Skomentował swoje odejście i ocenił nowych prowadzących [WIDEO]

Robert El Gendy o zmianach w PNŚ

Robert El Gendy o zmianach w PNŚ

Program Pytanie na śniadanie w jesiennej ramówce czeka sporo zmian. Zobaczymy w nim nowy duet prowadzących. Jak zmiany w programie ocenia Robert El Gendy, którego nie zobaczymy już w jesiennej odsłonie śniadaniówki?

Pytanie na śniadanie to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Po wakacjach produkcję czekają spore zmiany. Zespół prowadzących opuścił lubiany przez widzów duet. Kilka dni temu swoje pożegnanie w social mediach zamieścił Robert El Gendy, który przez ostatni rok pojawiał się na ekranach telewizorów razem z Tamarą Gonzalez Pereą. Tworzyli oni bardzo egzotyczną parę.

Robert El Gendy o odejściu i zmianach w Pytaniu na śniadanie

Robert El Gendy swoim pożegnaniem bardzo zaskoczył fanów śniadaniówki. Były prowadzący pojawił się wczoraj na ramówce TVP. Na imprezie obecny był też nowy duet, który zastąpił Roberta i Tamarę w programie. Ich miejsce zajęli Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Robert opowiedział nam o kulisach swojego odejścia i ocenił nowych prowadzących.

To jest program, który zawsze jest bliski mojemu sercu, bo jak zaczynałem 18 lat temu pracę w telewizji, to byłem zapatrzony na redakcję „Pytania” i na sport. To jest niezwykły dar, bo ja realizuję swoje marzenia. To, że dzisiaj mnie nie ma w tym formacie, to nie ma znaczenia, bo ja wspominam ten program jako jedną z najlepszych przygód jaką miałem na swojej ścieżce zawodowej.

Dziennikarz nie ukrywa, że chciałby za jakiś czas znowu pojawić się w obsadzie porannego show.

Z Tamarą tworzyliśmy duet niezwykle egzotyczny i barwny, za co jej bardzo dziękuję. Pozwoliło nam to posmakować czegoś innego, rozwinąć się. Mam wrażenie, że cały czas to robię, idę w dobrym kierunku. Dziękuję też widzom, bo nigdy nie miałem tak bliskiego kontaktu z widzem. Coś się kończy, coś zaczyna. Ja podchodzę do życia bardzo pozytywnie i każde doświadczenie jest lekcją życia. Staje się mocniejszy i nie rezygnuję ze swoich marzeń. Wierzę, że śniadaniówka jest wpisana w moje DNA, uwielbiam to. Uwielbiam to miejsce. Ja tam kiedyś może wrócę.

Jak ocenia wybór Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na prowadzących?

Nie powinniśmy mówić, że ktoś kogoś zastąpi. Nie mam żadnych złudzeń, że to jest para, która sobie świetnie poradzi. Maciej to jest ekstra dziennikarz z ogromnym doświadczeniem. Kasia – prowadziła niejedną imprezę. Była też na naszych kanapach. Ja trzymam za nich bardzo mocno kciuki, bo trafiają do najlepszej redakcji programu śniadaniowego. Tutaj jest chemia. My się bardzo lubimy i uważam, że z tymi ludźmi oni będą mogli zdobywać szczyty. Nie ma złudzeń, oni sobie na pewno poradzą.

Zgadzacie się ze zdaniem Roberta?

Zobacz także: Kasia Cichopek o pracy w „Pytaniu na śniadanie”. Tylko u nas


Robert El Gendy – TVP 2020 jesienna ramówka

Robert El Gendy – TVP 2020 jesienna ramówka

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×