Nowy przystojniak w telewizji! Warto zwrócić na niego uwagę. Ten facet zrobi karierę!

Robert El Gendry nowym prowadzącym "Pytanie na Śniadanie"

Robert El Gendry nowym prowadzącym "Pytanie na Śniadanie"

Robert El Gendy nowym prowadzącym „Pytania na Śniadanie”

Pytaniu na Śniadanieporannej śniadaniówce Telewizji Polskiej od jakiegoś czasu widujemy twarz znajomą, choć wciąż obcą dla szerszej publiczności. Do ekipy programu na stałe dołączył Robert El Gendy – od 16 lat związany z TVP, lecz trzymany na wyłączność w sekcji sportowej.  Na tego faceta naprawdę warto zwrócić uwagę, bo jego charyzma i urok osobisty w połączeniu z niebagatelnym doświadczeniem zapewnią mu karierę na miarę najpopularniejszych polskich prezenterów:

Przystojny, energiczny, ojciec trzech rezolutnych chłopców, którzy – jak sam przyznał – otworzyli mu oczy na świat i poszerzyli horyzonty:

To dzieciom zawdzięczam w dużej mierze wrażliwość, która mi pomaga w pracy. W „Pytaniu na Śniadanie” od grudnia. Wesoły, naturalny, taki sam przed kamerą jak prywatnie (tak mnie oceniają).  Widzowie cenią szczerość dlatego w studiu PNŚ  jestem sobą nikogo nie odgrywam. W tym formacie czuję się swobodnie, wreszcie mogę być sobą. Kiedyś nie doceniałem programów tego typu. Teraz jednak widzę, że to właśnie programy śniadaniowe opowiadają o prawdziwym życiu. Różnorodność tematów powoduje, że każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Od 16 lat jestem związany z  TVP. W przeszłości miałem propozycje z konkurencyjnych stacji, ale nie skorzystałem i nie żałuję. Relacjonowałem dla TVP wielkie wydarzenia min. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Brazylia 2014, Igrzyska Olimpijskie Rio de Janeiro 2016, kilka Rajdów Dakar. Finały NBA, każdego roku relacje z meczów Marcina Gortata, z którym się zaprzyjaźniłem zanim stał się tym kim jest dziś. Podobno 40-ste urodziny to przełom w życiu. Wierzę, że tak jest bo właśnie wkroczyłem do tego zacnego grona.
Fani Roberta z pewnością będą wniebowzięci. Warto zwrócić na niego uwagę bo nie tylko ma swoje pasje, ale również jest ekspertem w różnych dziedzinach i ma ogromne doświadczenie, które bez wątpienia doskonale odbije się na jego pracy w Pytaniu na Śniadanie. Robert pojawił się w morning show w duecie z Marzeną Kawą, którą widzowie TVP doskonale już znają. Brylowała w TVP Info i w TVP2, a teraz u boku nowego przystojniaka stacji umila widzom poranki.
Myślicie, że Robertowi uda się zrobić taką karierę jaką poszczycić mogą się Tomasz Kammel czy Marcin Prokop? Bez wątpienia ma wszystko czego potrzeba!

WOW! Ewa Chodakowska poprowadzi “Pytanie na śniadanie”!

Pytanie na śniadanie” bez Joanny Racewicz?! Dziennikarka została ZAWIESZONA! Za co? Zarzuty są absurdalne

Gwiazdy w weekendowym wydaniu programu “Pytanie na Śniadanie”: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Domnika Grosicka


Robert El Gendy nowym prowadzącym

Robert El Gendy nowym prowadzącym "Pytanie na Śniadanie"

Robert El Gendy nowym prowadzącym

Robert El Gendy nowym prowadzącym "Pytanie na Śniadanie"

Robert El Gendy nowym prowadzącym

Robert El Gendy nowym prowadzącym "Pytanie na Śniadanie"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×