Robert Burneika o porodzie swojej partnerki: „Pomyślałem, że coś się stało”. Pokazał swoją wrażliwą stronę

Robert Burneika o porodzie swojej partnerki

Robert Burneika o porodzie swojej partnerki

Robert Burneika znany jest z tego, że nie boi się żadnych sportowych wyzwań. W życiu ojca również nie brakuje chwil, w których trzeba wykazać się odwagą. Czy kulturysta będzie obecny przy narodzinach drugiego dziecka? Jaką decyzję podjął razem ze swoją ukochaną?

Robert Burneika w październiku zeszłego roku po raz pierwszy został ojcem. Razem z partnerką powitali na świecie swoją córeczkę Gaję. Mała dziewczynka jest oczkiem w głowie swojego taty. Na filmikach, które kulturysta dodaje na swoim kanale na You Tube, często możemy podziwiać, jak spędza on czas z córką. Już wkrótce Gaja doczeka się młodszego rodzeństwa.

Czy Robert Burneika będzie obecny przy porodzie?

Robert Burneika całkiem niedawno poinformował, że jego partnerka Kaja jest w ciąży. Wkrótce w ich rodzinie pojawi się kolejne dziecko. Od kilku lat w polskich szpitalach możliwy jest poród rodzinny. Wielu przyszłych tatusiów korzysta z tej możliwości i jest obecnych przy swoich partnerkach w tym wyjątkowym momencie. Nie wszyscy jednak decydują się na obecność na sali porodowej.

Do której grupy należy Robert Burneika? Reporterka Jastrząb Post rozmawiała z kulturystą, który zdradził, jaką decyzję podjęli razem z partnerką co do jego obecności przy narodzinach drugiego dziecka.

Nie wchodziło w grę, abym był przy porodzie. Jak się mówi: dopiero hardcorowo jest jak się jest przy porodzie. Ale Kaja powiedziała, abym zrobił trening, ja pojechałem do szpitala, zawiozłem ją, zostawiłem i nie zdążyłem zrobić treningu i pisze, żebym przyjechał. Pomyślałem, że coś się stało, a tu już urodziła.

Czy hardcorowy koksu zamierza być przy narodzinach swojego drugiego dziecka?

Przy drugim porodzie będzie tak samo. Kaja powiedziała, że sama może się lepiej skoncentrować. Ja byłbym bardziej zestresowany niż ona.

Podzielacie zdanie Roberta?


Robert Burneika, Kaja Kędzierska – Dzień Dobry TVN

Robert Burneika, Kaja Kędzierska – Dzień Dobry TVN

Robert Burneika ma córkę

Robert Burneika ma córkę

Robert Burneika został ojcem

Robert Burneika został ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×