Szukaj

Robert Burneika o imieniu dla drugiego dziecka: „To samo było z Gają”. Podzielił się ciekawą historią

Robert Burneika o drugim dziecku

Robert Burneika o drugim dziecku

Robert Burneika jeszcze w tym roku ponownie zostanie ojcem. Jego partnerka Kaja jest już w zaawansowanej ciąży, czym kulturysta niedawno pochwalił się w mediach. Powita na świecie syna czy córkę?

Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu, to kulturysta i zawodnik MMA. Jest również właścicielem siłowni, oraz firmy produkującej suplementy diety. Od kilku lat prowadzi również swój kanał na YouTube, który śledzi spora grupa fanów. W dodawanych filmikach pokazuje, jak ćwiczy oraz zachęca do aktywności również swoich widzów. W zeszłym roku na jego kanale zaczęły pojawiać się nowe filmiki, w których jedną z głównych bohaterek jest jego mała córeczka.

Robert Burneika o byciu ojcem i ciąży swojej pratnerki

Kulturysta w zeszłym roku po raz pierwszy został ojcem. Razem z partnerką Kają powitali na świecie swoją córkę. Dziewczynka otrzymała imię Gaja. Jakiś czas temu Burneika ponownie poinformował o tym, że jego ukochana jest w ciąży. Para za kilka miesięcy będzie cieszyła się narodzinami kolejnego potomka.

Reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z Robertem, który zdradził nieco więcej szczegółów na temat oczekiwania na powiększenie się rodziny.

Jest hardkorowo. Dzisiaj ze swoją ukochaną jesteśmy tutaj. Córeczkę zostawiliśmy u babci, niech trochę się pobawi. A tak cały czas jest wesoło. Drugi w drodze.

Czy to oznacza, że za trzy miesiące Robert i Kaja przywitają na świecie synka i czy mają już imię dla drugiego dziecka?

Kaja jest w 6 miesiącu ciąży, także nie śpimy za dużo. Nie wiadomo, co będzie. Może córeczka, może synek. Nie będziemy za bardzo wybrzydzać. Nie mamy imienia. To samo było z Gają. Dopiero parę tygodni po tym, jak się urodziła wymyśliliśmy imię. Tym razem też na spokojnie.

Jak można wywnioskować z rozmowy z Burneiką, druga ciąża nie była do końca planowana:

Będzie dokładnie rok różnicy. Bo ma ten sam termin, co w zeszłym roku. To nie było zamierzone, my takich rzeczy nie planujemy. Jak się mówi go by the flow, jedziesz do przodu cały czas i to samo się jakoś układa.

Cała rozmowa poniżej.


Robert Burneika

Robert Burneika

Robert Burneika, Kaja Kędzierska – Dzień Dobry TVN

Robert Burneika, Kaja Kędzierska – Dzień Dobry TVN

Robert Burneika ma dziecko

Robert Burneika ma dziecko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×