Znamy kulisy roastu Michała Szpaka! Co zostanie wycięte po montażu? [SPOILER]

Roast Michała Szpaka

Roast Michała Szpaka

Czego nie pokazano w telewizji z roastu Michała Szpaka?

Wszyscy pamiętają jeszcze roast Kuby Wojewódzkiego, a tu już wielkimi krokami zbliża się kolejny. Tym razem głównym bohaterem będzie Michał Szpak. Żartować z artysty mają z kolei między innymi Kuba Wojewódzki, Beata Tadla, Hubert Urbański oraz przedstawiciele Stand Up Polska. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Zobacz: Roast Michała Szpaka z gwiazdami: Beata Tadla, Hubert Urbański, Kuba Wojewódzki… [GALERIA]   

Byliśmy na nagraniu roastu Michała Szpaka. Wiemy, co się tam wydarzyło. Najbardziej oberwał chyba nie sam główny bohater, którego nazywano Szpakirą, ale Michał Figurski. Żartowano z choroby dziennikarza przy czym przekroczono wszelkie granice. Nie zabrakło także docinek z powodu rzekomego romansu Kuby Wojewódzkiego z Tomaszem Kammelem. Najbardziej znany showman w Polsce z kolei nie pozostał dłużny. Oberwało się nieobecnej Karolinie Korwin Piotrowskiej. Wojewódzki nazwał ją idiotką. Z kolei najbardziej rozmowny okazał się Hubert Urbański. Dziennikarz opowiadał o tym, jak Michał Szpak chodził po ścianach podczas nagrań do programu Agent-gwiazdy. Z kolei Beacie Tadli oberwało się za to, że jest bezrobotna. W roaście pojawił się także jej partner Jarosław Kret. Dziennikarz co prawda nie był zaproszony, ale i tak zaznaczono jego obecność.

Nie da się ukryć, że roast miał pewne ramy. Złamano także i to. Jeden z przedstawicieli Stand Up Polska – Sebastian Rejent wciąż opowiadał o orientacji seksualnej muzyka.

Te najbardziej pikantne teksty zostaną z pewnością wycięte z roastu Michała Szpaka. O wszystkim przekonamy się już dziś wieczorem.

Zobacz: Tak wyglądał roast Michała Szpaka! Było ostro! „Przebiegło to boleśnie, bo…”. Kto przegiął najbardziej? [WIDEO] 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki nie przestaje zaskakiwać. Na zdjęciach z roastu Michała Szpaka dziennikarz pozował z wózkiem Michała Figurskiego

Kto najbardziej obraził Michała Szpaka w roaście?

Co wycięto z roastu Michała Szpaka?

Michał Szpak komentuje roast

Roast Michała Szpaka co zostało wycięte? Czego nie pokazano w telewizji?


Kuba Wojewódzki - roast Michała Szpaka w TVN

Kuba Wojewódzki - roast Michała Szpaka w TVN

Michał Szpak - roast Michała Szpaka w TVN

Michał Szpak - roast Michała Szpaka w TVN

Hubert Urbański - roast Michała Szpaka w TVN

Hubert Urbański - roast Michała Szpaka w TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×