Szukaj

Iwona Pavlović ubolewa nad przegraną Renaty Kaczoruk w „Tańcu z Gwiazdami”. Nie uwierzycie co według niej zawiniło! [WIDEO]

Renata Kaczoruk o przegranej

Renata Kaczoruk o przegranej

Iwona Pavlović ubolewa nad przegraną Renaty Kaczoruk

Renata Kaczoruk, której udział w Tańcu z Gwiazdami zaskoczył wszystkich, od początku była wspominana w kontekście pierwszego miejsca. Jej wdzięk i gracja na parkiecie zrobiły ogromne wrażenie – niestety, w piątym odcinku nie poszło jej najlepiej. Starcie przegrała z Dariuszem Wieteską, któremu również nie poszło najlepiej i musiała pożegnać się z programem ku rozczarowaniu fanów.

W rozmowie z Jastrząb Post Renata wyjawiła, że spodziewała się takiego wyniku:

Ja przeczuwałam. Miałam w sobie duży niepokój związany z ta cza-czą od samego początku. Nie czułam się w niej pewnie tak więc nie jest to dla mnie duża niespodzianka. Myślę, że jednak to nastawienie też ma duży wpływ. Tym razem czułam, że to jest nasz ostatni raz w programie. Wcale nie chciałam, żeby skończyło się to w ten sposób dla Dariusza i dla Kasi bo dzisiaj naprawdę dali czadu i fajnie było na nich popatrzeć.

O jej tańcu wypowiedziała się także jedna z jurorek, Iwona Pavlović:

Bardzo ubolewam nad tym, ponieważ rzeczywiście bardzo lubię kiedy Renata tańczy. Jej taką klasę, wdzięk i styl i to jak w ogóle wygląda. W tych tańcach standardowych broniła się pięknie, myślę, że jej po prostu bardzo dobrze leżą. A może ma w tą stronę więcej tego talentu. Dzisiaj ta cza-cza rzeczywiście była dosyć słaba i te długie nogi jej się zemściły i spowodowały, że rytmicznie nie było do końca dobrze i dużo błędów było dzisiaj.

Uważacie, że Renata Kaczoruk naprawdę mogła odpaść przez zbyt długie nogi czy zawiniły uprzedzenia fanów show i zbyt mała liczba głosów? My uważamy, że wypadła świetnie.

Piękna Iwona Pavlović pochwaliła się wreszcie swoją ukochaną mamą! Furorę wywołał podpis pod zdjęciem. “Piękne obie!”

Taniec z gwiazdami 8: Jak do tego mogło dojść?! Z programu odpadli kolejni faworyci!

Renata Kaczoruk zakończyła swoją taneczną przygodę w towarzystwie pięknej mamy! Już wiadomo po kim Renulka odziedziczyła urodę!


Renata Kaczoruk z mamą

Renata Kaczoruk z mamą

29715032_166796937482080_876925269783347200_n
Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – Taniec z gwiazdami

Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – Taniec z gwiazdami

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×