Szukaj

Renata Kaczoruk o relacji z Kubą Wojewódzkim po rozstaniu. Od tej strony go nie znaliśmy [WIDEO]

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki

Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki

Renata Kaczoruk przez pięć lat była w związku z Kubą Wojewódzkim. Modelka opowiedziała nam, czego nauczyła się od showmana i jak wygląda ich relacja po rozstaniu. Wielu będzie zaskoczonych.

Renata Kaczoruk to modelka, która swoją karierę w branży zaczynała już jako 14-latka. Gwiazda ma na swoim koncie współpracę z największymi domami mody, takimi jak Jean Paul Gaultier czy Giorgio Armani. Chętnie pracowała również z polskimi projektantami. Mogliśmy ją oglądać na wybiegu podczas prezentacji kolekcji Łukasza Jemioła i Joanny Klimas.

Sporo rozgłosu przyniósł jej związek z showmanem Kubą Wojewódzkim. Dziennikarz od lat jest jedną z najgorętszych postaci w show-biznesie, przez co wzbudza ogromne zainteresowanie kolorowej prasy. Wszyscy przyglądają się zwłaszcza jego licznym związkom z kobietami. Kilka lat temu wydawało się, że w końcu udało się go usidlić.

Renata Kaczoruk o relacji z Kubą Wojewódzkim po rozstaniu

Kuba Wojewódzki, prowadząc swój talk-show, zyskał ogromny rozgłos i sławę. Dziennikarz zgromadził wokół siebie ogromną grupę fanów, a większość z nich jest bardzo zainteresowana tym, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Wokół niego zawsze kręciły się piękne kobiety. Przez pewien czas był związany z aktorką – Anną Muchą. Później przyszła pora na kolejny poważną relację.

W 2013 roku zaczął spotykać się z Renatą Kaczoruk. Ich związek przetrwał 5 lat. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post była dziewczyna Wojewódzkiego opowiedziała, co dała jej ta miłość.

Relacje są bardzo ważne. Chciałabym móc mówić o tych rzeczach bez konsekwencji dla tych relacji. Niestety się nie da. Ograniczam się do mówienia o tym, jak buduję relacje sama ze sobą. I z osobami, których nie można medialnie śledzić. Nie tylko nie można spotkać i być szczęśliwym z drugą osobą, kiedy siebie się nie kocha, ale często wymaga to bardzo dużej pracy z własnymi myślami. Może ktoś nas kochać i chcieć nam dać wszystko, a my będziemy to sabotażować, bo będziemy przekonani, że nie jesteśmy warci takiej miłości. Ja mogę powiedzieć, że jako nastolatka nie czułam się wartościowa na tyle, żeby ktoś się ze mną przyjaźnił.

Jak teraz wyglądają jej relacje z Kubą Wojewódzkim?

Ja z Kubą nigdy nie miałam konfliktu, o którym mogłabym opowiadać. Dużo dała mi ta znajomość w kategoriach rozwoju. Osoba bliska, taka jak Kuba, dała mi bardzo dużo, dlatego, że np. dzięki niemu mogłam poznać nowe modele myślowe i takie, które są bardziej sprzyjające rozwojowi, mniej wprowadzające w poczucie zawstydzenia. Na pewno nauczyłam się od niego wierzenia w siebie i nie kwestionowania swojej mocy, swoich możliwości. To jest bardzo cenna wiedza.

Dzięki wyznaniu Renaty mamy okazję poznać Króla TVN-u z nowej, prywatnej strony. Cała rozmowa poniżej.


Renata Kaczoruk zachwyciła figurą na okładce magazynu

Renata Kaczoruk zachwyciła figurą na okładce magazynu "Be Active"

Renata Kaczoruk zachwyciła figurą na okładce magazynu

Renata Kaczoruk zachwyciła figurą na okładce magazynu "Be Active"

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na wspólnej kolacji

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk na wspólnej kolacji

Dodaj komentarz

 • trochę pisze:

  mnie jej szkoda Swoją postawą i i parciem na szkło za wszelką cenę pod patronatem puchatka zniszczyła swoją reputację i wątpię czy kiedykolwiek ją odbuduje. Ponadto wszelkie awantury typu KOD, Tuleya , Strajk Kobiet czy Mieszkanie Plus na pewno nie przysporzyły jej wielbicieli. Afirmacje – pranie mózgu wprowadziły ją w jej dobrostan i żyje w swoim świecie.

 • Gość pisze:

  dlaczego w jej wypowiedzi nie można nigdy doszukać się treści

 • Gość pisze:

  kolejny jej filozoficzny wywiad pozbawiony treści. Na pewno się dużo nauczyła zwarzywszy na jego ,,zainteresowania”. Swoją drogą nie wiem dlaczego ktoś ją na siłę promuje. A tak na marginesie co z Chrisem czyżby już nie razem. W porównaniu z latami poprzednimi jakaś taka zabiedzona , zaniedbana, postarzała i smutna.

 • Gość pisze:

  Renata daj sobie spokoj z tymi wspomnieniami swoje 5 minut juz mialas

 • Gość pisze:

  Piękna i mądra. Zawsze jej kibicuję

 • Gośćkg pisze:

  Dziewczyna strasznie się ostatnio wybiela…

 • Gość pisze:

  Ładna dziewczyna, wydaje się inteligentna a jednak sabotować a nie sabotażować, wiary w siebie a nie wierzenia w siebie

 • Gość pisze:

  renulka jak ty się starasz aby wyjść na mądrą

 • Gość pisze:

  Szkoda

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×