„Randka z Maślakiem”: zobaczcie zwiastun programu!

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Program „Randka z Maślakiem”, który będziemy mogli oglądać przez 12 tygodni w każdy wtorek w Polsat Cafe, jest autorskim pomysłem Rafała Maślaka.

Tworzę ten format od początku do końca. Osobiście wybieram bohaterki i pokazuję że sami jesteśmy kowalami swojego losu – mówi o programie Rafał Maślak. – To wszystko, co wydarzyło się w moim życiu przez ostatni rok jeszcze do niedawna było tylko złudnym marzeniem. Okazuje się jednak, że nawet te najbardziej niewiarygodne i nieprawdopodobne pragnienia mogą się spełnić. Moim marzeniem nie było otrzymanie tytułów Mistera Polska i III wicemistera Świata, a udowodnienie, że każdy z nas może osiągnąć w życiu bardzo dużo – dodaje.

W „Randce z Maślakiem” Rafał pomoże spełnić marzenia kobiet, które mimo przeciwności losu walczą o szczęście i spełnienie. W programie, jak podkreśla Maślak, gwiazdami są jego bohaterki, a nie on sam.

Ja jestem tylko jego małą częścią, uczestnikiem. Chcę pokazać ludziom wspaniałe historie kobiet, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia i dołożę wszelkich starań, aby pomóc im spełnić chociaż po jednym – tłumaczy Rafał.

Jedną z bohaterek programu „Randka z Maślakiem” jest Patrycja Rogala, z którą Mister Polski pojawił się niedawno na konferencji wiosennej ramówki telewizji Polsat. Marzeniem pochodzącej z spod Łukowa 26-latki było przejście po czerwonym dywanie.

Zobacz: Patrycja, nowa partnerka Rafała Maślaka, bardzo się zestresowała przy jego boku. Mister zabrał ją na warszawskie salony [wideo]

Dzięki udziałowi w programie Patrycja nie tylko miała okazje doświadczyć na własnej skórze, czym jest pozowanie do zdjęć dla dziesiątków fotoreporterów, ale poznała też wiele osób znanych z pierwszych stron gazet, m.in. Krzysztofa Ibisza, Małgorzatę Sochę, Paulinę Sykut-Jeżynę, Rafała Maseraka i Karolinę Szostak.

Program „Randka z Maślakiem” już od 24 marca w każdy wtorek o godzinie 22:00 na Polsat Cafe.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×