„Randka z Maślakiem”: zobaczcie pierwszą bohaterkę programu!

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Już  dziś w Polsat Cafe premiera autorskiego programu Rafała Maślaka. W „Randce z Maślakiem” Mister Polski 2014 będzie spełniał marzenia kobiet. Bohaterką pierwszego odcinka jest licealistka Ania Budna. To właśnie z nią Rafał poszedł na studniówkę.

Ania jest uczennicą trzeciej klasy IV Liceum Ogólnokształcącego w Inowrocławiu. Na co dzień mieszka z siostrą i rodzicami w liczącej niespełna 300 osób wsi Brześć. Ania od dłuższego czasu szukała partnera na studniówkę. Niestety bezskutecznie, dlatego myślała nawet o tym, aby na nią nie iść. Kiedy jednak zobaczyła konkurs na profilu Rafała, w którym do wygrania było wspólne spotkanie – postanowiła spróbować.

Wiadomość do Rafała pisałam dwa dni. Chcąc zmienić czcionkę, wiadomość się wysłała, no i tak poszło – wspomina z uśmiechem Ania.

Jak sama wspomina, nie wierzyła, że może wygrać. Po kilku dniach Ania dostała telefon z informacją, że spośród kilku tysięcy zgłoszeń to właśnie jej wywarło na Rafale największe wrażenie i spełni jej marzenie – będzie towarzyszył Ani na studniówce!

Jak Ania i Rafał bawili się na studniówce? Jak na widok Maślaka zareagują znajomi licealistki? Przekonamy się już dziś o godzinie 22:00 w Polsat Cafe.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×