„Ranczo” powraca – Ela Romanowska zdradza kulisy produkcji. Pojawi się w kontynuacji serialu? [WIDEO]

Elżbieta Romanowska o powrocie do serialu Ranczo

Elżbieta Romanowska o powrocie do serialu Ranczo

Elżbieta Romanowska pojawiła się jako gość w półfinale Tańca z Gwiazdami 10. Skorzystaliśmy z okazji i zapytaliśmy ją o powrót serialu Ranczo. Czy zobaczymy aktorkę w kontynuacji produkcji?

Już w 2017 roku, kiedy to sam producent kultowego RanczaMaciej Strzembosz zdradził, że ma powstać film fabularny o ulubionych bohaterach serialu, zapalił w widzach iskierkę nadziei, że będzie kontynuacja hitu. Od tego czasu w mediach pojawiają się kolejne doniesienia o wznowieniu Rancza. W jednym z wywiadów z reporterką Jastrząb Post, Ilona Ostrowska wyznała, że prawdopodobnie wiosną przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do kolejnej części popularnego serialu, i że kontynuacja produkcji zbliża się wielkimi krokami:

Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy – powiedziała.

Zobacz: Znamy skład finału „Tańca z gwiazdami”! To te dwie pary zawalczą o Kryształową Kulę!

Elżbieta Romanowska, która wcielała się w przesympatyczną Jolę Pietrek, była jedną z najbardziej lubianych przez widzów postaci. Rola ta przyniosła aktorce ogromną popularność, a także rozpoczęła jej przygodę z show-biznesem.

Aktorka pojawiła się na półfinałowym odcinku Tańca z Gwiazdami, gdzie kibicowała Basi Kurdej-Szatan, z którą gra w jednym z seriali. Niestety, w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że jej udział w kontynuacji serialu Ranczo jest wykluczony. Jak sama wspomniała – mimo że postać ta zapoczątkowała jej karierę w show-biznesie,to sama jest już na zupełnie innym etapie swojej drogi zawodowej:

Mnie w tej produkcji już nie będzie. Mam nowe wyzwania, zarówno w teatrze jak i poza nim. W serialach w których gram, programach, w których mam przyjemność być uczestniczką lub prowadzącą z czego bardzo się cieszę. Czasami jest tak, że jakaś historia się kończy po to, aby inna mogła się zacząć. W moim przypadku tak jest, z czego ja się bardzo cieszę. To był cudowny okres w moim życiu, Jola będzie zawsze w moim sercu, w czołówce. To dzięki niej zaczęła się cała moja przygoda z show-biznesem. Ale czas już jej powiedzieć „cześć” – powiedziała Romanowska.

Żałujecie, że Ela nie pojawi się w kontynuacji serialu? Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana, że dotarła do finału „Tańca z Gwiazdami”. Dlaczego? [WIDEO]

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka oceniła „Taniec z gwiazdami” w Polsacie! Zapowiedziała wielki powrót? [WIDEO]

 


Ela Romanowska bez makijażu

Ela Romanowska bez makijażu

Ela Romanowska pokazała się w sukni ślubnej

Ela Romanowska pokazała się w sukni ślubnej

Elżbieta Romanowska bez makijażu

Elżbieta Romanowska bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×