Z kontynuacji „Rancza” nici. Gwiazda serialu ujawnia smutne kulisy: „Kazali nam rezerwować terminy” [WIDEO]

Grażyna Zielińska o serialu Ranczo

Grażyna Zielińska o serialu Ranczo

Ranczo wraca? Grażyna Zielińska, czyli serialowa zielarka, ujawniła kulisy rozmów z producentami telewizyjnego hitu. Kiedy miały powstać nowe odcinki, ile ich miało być i dlaczego prace zostały wstrzymane? O wszystkim aktorka opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Fani serialu Ranczo od dawna zacierali ręce z nadzieją, że ich ulubiona produkcja powróci na antenę TVP. Pierwsze informacje o kontynuacji telewizyjnego hitu pojawiły się na początku roku, kiedy to Ilona Ostrowska zdradziła nam zacne plany producentów. Z czasem do mediów docierały coraz mniej optymistyczne doniesienia. Najczęściej wspominano o przesunięciu prac ze względu na brak odpowiedniego budżetu.

Na początku listopada temat znów ożył. Serialowa Lucy Wilska w rozmowie z naszą reporterką zapewniła, że „poproszono ją o zatrzymanie terminów”. Teraz okazuje się, że szanse na powrót serialu są niemal równe zeru.

Ranczo nie wróci? Grażyna Zielińska komentuje

Grażyna Zielińska, czyli serialowa „babka”, zdradziła nam, jak pierwotnie miał wyglądać powrót Rancza na antenę. Najpierw planowano nakręcić nowy sezon serialu, potem film, a potem film i kilka premierowych odcinków. Zaklepano nawet terminy, w których miały być kręcone zdjęcia, a aktorzy podpisali dokument, w którym wyrazili zgodę na udział w realizacji projektu.

Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy. Miał być film fabularny: Ranczo, zemsta wiedźm, a potem 6 odcinków serialu z możliwością przedłużenia – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Prace na planie serialu raczej szybko się nie rozpoczną, a to ze względu na brak pieniędzy:

Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma.

Grażyna Zielińska i Paweł Królikowski w serialu Ranczo

Grażyna Zielińska i Paweł Królikowski w serialu Ranczo

Pani Grażyna przez lata wcielała się w postać zielarki. Aktorka jest niezwykle zadowolona, że jej bohaterka tak mocno zapadła widzom w pamięć:

Większość ludzi bardzo lubi ten serial. Moja postać jest tam epizodyczna, nie spodziewałam się, że zapadnie w pamięć. Dla mnie to zaszczytne. Jeżeli się nie gra dużej roli, a ona i tak jest zapamiętywana, to aktor jest zadowolony.

Trzymamy zatem kciuki za całą produkcję serialu.


Serial Ranczo otrzymał Złotą TeleKamerę 2017

Serial Ranczo otrzymał Złotą TeleKamerę 2017

Święta na planie serialu

Święta na planie serialu "Ranczo": fot. Gałązka/AKPA

Święta na planie serialu

Święta na planie serialu "Ranczo": Anna Iberszer, Ilona Ostrowska, Marta Lipińska, Paweł Królikowski, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×