Katarzyna Żak komentuje powrót „Rancza”. Co dalej z serialem? Kiedy nowe odcinki?

Katarzyna Żak o Ranczu

Katarzyna Żak o Ranczu

Co dalej z serialem Ranczo? Katarzyna Żak o powrocie serialu, w którym stworzyła jedną ze swoich ulubionych postaci. Zobacz, co nam powiedziała.

Serial Ranczo przez 10 lat był jednym z najchętniej oglądanych w polskiej telewizji. Premierowe odcinki śledziło ponad 3 miliony widzów. Pierwszy sezon wyemitowano w 2006 roku i planowano go zakończyć po roku. Popularność była na tyle duża, że produkcja zdecydowała się nakręcić kolejne perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje. Ostatni klaps na planie padł w 2016 roku.

Fani od tego czasu domagają się kontynuacji produkcji. Od trzech lat mówi się, że prace nad nowymi odcinkami niebawem mają ruszyć. Wiadomo, że jest już gotowy scenariusz, a nawet znaleziono pomysł na sceny z udziałem Kusego, którego grał nieżyjący już Paweł Królikowski. Kiedy zatem możemy spodziewać się realizacji projektu?

Katarzyna Żak o powrocie Rancza

Katarzyna Żak w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że chętnie zagrałaby swoją postać, ale na razie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat prac nad 10. sezonem hitu TVP.

Plotki w tej kwestii tak biegają z jednej strony w drugą. Ja bym bardzo chciała, żeby Ranczo wróciło. Kazimiera Solejukowa była jedną z moich ukochanych, jak nie najukochańsza, postaci, jaką udało mi się zagrać. Ona też zdobyła sympatię wielu kobiet, za to wszystkim paniom dziękuję. Ja bym chciała [kontynuacji – red.]. Ale co z tego będzie? Nie w naszych to rękach. Ja nic nie wiem.

Jesteście fanami Rancza?


Ranczo, Solejukowa (Katarzyna Żak)

Ranczo, Solejukowa (Katarzyna Żak)

Marta Chodorowska i Cezary Żak

Marta Chodorowska i Cezary Żak

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Paweł Królikowski z Iloną Ostrowską na planie serialu Ranczo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×