Co z powrtotem „Rancza”? Dorota Chotecka rozwiewa wątpliwości [WIDEO]

Ranczo wraca?

Ranczo wraca?

Dorota Chotecka o powrocie serialu Ranczo. Czy TVP kręci nowe odcinki? Nie na takie słowa liczyli fani popularnej produkcji. 

Serial Ranczo do dzisiaj cieszy się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Chociaż TVP od prawie 3 lat nie kręci nowych odcinków (łącznie powstało ich aż 130), to wciąż można trafić w telewizji na reemisję starych sezonów. Na początku roku pojawiła się nawet informacja o planach związanych z kontynuacją przygód amerykanki Lucy, księdza, wójta (a później prezydenta) i reszty bohaterów, których losy co tydzień śledziło ponad 4 miliony Polaków.

Serial Ranczo: Czy będą nowe odcinki?

Czy praca nad nowymi odcinkami Rancza trwa? Dorota Chotecka, która najpierw grała lokalną bizneswoman, właścicielkę sklepu spożywczego, Krysię Więcławską, a w ostatnim odcinku IX serii została wybrana na wójta gminy Wilkowyje, przyznała w rozmowie z naszą reporterką, że nic nie wie na temat powstawania zdjęć do kolejnego sezonu. Z pewnością po tych słowach rozpalone nadzieje fanów nieco ostygną.

Nie mam zielonego pojęcia. Wiem, że pewne zakusy są i jeżeli dostanę taką propozycję, to na pewno ją przyjmę, bo lubię te postać i tę rolę. Natomiast, czy to będzie? No pewnie jakaś iskierka nadziei jest – przyznała Chotecka.

Zobacz: Wszystko jasne! Cezary Żak oficjalnie o swoich zarobkach w serialu “Ranczo”! Ile dostał za jeden sezon?

Problemy z kontynuacją Rancza

Z naszych ustaleń wynika, że choć scenariusz został napisany, aktorzy są w gotowości, przedsięwzięcie niestety może nie dojść do skutku. Dlaczego? Producenci nie zebrali jeszcze wystarczających pieniędzy na jego realizację. Być może dofinansuje ją PISF, lecz nie ma takiej gwarancji.

Wszystkich zainteresowanych informuję, że jesteśmy gotowi do realizacji filmu fabularnego RANCZO. ZEMSTA WIEDŹM. Jeżeli producent uzyska dofinansowanie, możemy zacząć we wrześniu zdjęcia – przyznał reżyser Wojciech Adamczyk.

Przypomnijmy, że według niedawnych zapewnień, premierowe sceny miały powstać na przełomie lipca i sierpnia.

Zobacz: “Ranczo” wraca pod zmienionym tytułem! Wreszcie pojawiły się konkretne informacje! Nie wszyscy będą zadowoleni…


Święta na planie serialu

Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, Marta Lipińska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Święta na planie serialu

Święta na planie serialu "Ranczo": Paweł Królikowski, Dorota Chotecka, Ilona Ostrowska, Agnieszka Pawełkiewicz, Mateusz Rusin, Wojciech Adamczyk, Katarzyna Żak, Anna Iberszer, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo

Jerry Butcher nie żyje. Zmarł Amerykanin z serialu Ranczo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×