Szukaj

Mąż Barbary Kurdej-Szatan unika poważnej operacji. Przez problem ze zdrowiem musiał odrzucić propozycję z TVP [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan o kontuzji Rafała

Barbara Kurdej-Szatan o kontuzji Rafała

Rafał Szatan odkłada operację kolana

Rafał Szatan doznał kontuzji kolana, ale unika operacji ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Przez problemy zdrowotne mąż Barbary Kurdej-Szatan nie mógł wystąpić w programie Dance Dance Dance. Co na to Basia?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że producenci Dance Dance Dance zabiegali o udział pary w pierwszej edycji show. Dlaczego nie udało się dojść w tej kwestii do porozumienia? Wszystko przez problemy zdrowotne Rafała, któremu lekarz zabronił tanecznych wygibasów:

Na początku mieliśmy tańczyć z Rafałem, ale zabronił mu lekarz. Rafał musi mieć operację kolana, której jeszcze nie zrobił, bo jakoś udaje mu się cały czas trwać, chodzić i poruszać, ale musi się tym zająć. Więc jeszcze w tej edycji nie mógłby zatańczyć. To miał być nasz wspólny, fajny czas na treningach, oboje lubimy tańczyć, lubimy się ruszać.

Rafał nie ukrywa, że niespecjalnie dba o swoje kolano, ale teraz ma to się zmienić:

Nie dbam o to kolano, ale właśnie pomyślałem o nim przed decyzją, jeżeli chodzi o program, ale niestety lekarz mi zabronił, musiałem odpuścić. To, że nie wystąpimy, to była nasza wspólna decyzja. Nie mogę sobie na to pozwolić po prostu, bo czy teatr, czy musical, czy w ogóle takie wyłączenie się w tym momencie na pół roku, jakby nie daj boże coś się wydarzyło z kolanem bardziej, to wyłącza mnie z pracy na pół roku. Więc wole sobie zrobić na spokojnie kolano, mieć miesiąc powrotu do pełnej sprawności, lub pół roku do roku.

Pocieszający jest jednak fakt, że to Barbara Kurdej-Szatan poprowadzi taneczne show TVP. Niewykluczone jednak, że przy okazji kolejnej edycji Rafał wróci do formy i tanecznym krokiem zawita na parkiet Dance Dance Dance. Trzymamy kciuki.

 


BARBARA KURDEJ SZATAN Z MEZEM POSZLI DO ESCAPE ROOMU ZE ZNAJOMA A POZNIEJ NA JEDZONKO

!!! PAPARAZZI !!! BRAK ZGODY NA PUBLIKACJE WIZERUNKU !!! BARBARA KURDEJ SZATAN Z MEZEM POSZLI DO ESCAPE ROOMU ZE ZNAJOMA A POZNIEJ NA JEDZONKO WARSZAWA 18.10.2018 FOT. PAPARATY 02/06/07

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2018

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan – Wielkie Kolędowanie z Polsatem 2018

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach

Barbara Kurdej-Szatan z Rafałem Szatanem na Malediwach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×