TYLKO U NAS! Były chłopak Agnieszki Kaczorowskiej pierwszy raz komentuje rozstanie

Rafał Samborski pierwszy raz o rozstaniu z Agnieszką Kaczorowską

Rafał Samborski pierwszy raz o rozstaniu z Agnieszką Kaczorowską

We wrześniu spotkają się na planie 4 sezonu "Tańca z gwiazdami"!

Rozstanie Agnieszki Kaczorowskiej i Rafała Samborskiego

Po wątpliwościach, jakie ostatnio pojawiły się wokół zakończenia związku Agnieszki Kaczorowskiej z reżyserem Rafałem Samborskim i informacjach o tym, że wzajemne uczucia pary jeszcze nie wygasły, postanowiliśmy zapytać samego reżysera, jak jest naprawdę.

 – Agnieszka to wspaniała dziewczyna, ale nasze drogi się rozeszły. Nadal się lubimy, niemniej nie widzę w tym niczego sensacyjnego. Ja zajmuję się swoimi projektami, a Aga swoimi. Nie wykluczone, że zawodowo zrobimy coś jeszcze wspólnie, tak jak niedawno razem robiliśmy klip taneczny, przy którym świetnie się bawiliśmy – powiedział Rafał Samborski w rozmowie z Jastrząb Post.

Agnieszka przygotowuje się teraz do startu w 4 edycji „Tańca z gwiazdami”, a Rafał będzie reżyserował materiały filmowe na planie tego samego show. Samborski i jego Everybodystudio, może się pochwalić sporym dorobkiem zawodowym.

Rafał Samborski o rozstaniu z Agnieszką Kaczorowską

Rafał Samborski o rozstaniu z Agnieszką Kaczorowską

Nowy projekt Rafała Samborskiego

Jest współtwórcą prawie 30 filmów, które zdobywały nagrody na najważniejszych festiwalach filmowych na całym świecie, nm.i. Joanny, nominowanej w tym roku do Oscara. Stworzył też „komiks na żywo w teatrze”, co jest ewenementem na skalę światową i jego autorskim pomysłem. Teraz pracuje nad musicalem „Alicja w Krainie Czarów” w niespotykanej dotąd formule, pisze też scenariusz filmu fabularnego, którego akcja rozgrywa się na Sycylii.

Dwoje ludzi, których los połączył przez przypadek, niezwykłe sceny taneczne i pachnąca słońcem, espresso i pomidorami Sycylia, którą chcę pokazać bardzo dokumentalnie – mówi nam reżyser.

W czerwcu wybrał się na Sycylię, żeby poznać mieszkańców wyspy i poczuć jej klimat.

To było niezwykłe doświadczenie, a Sycylijczycy, których poznałem byli tak niesamowici, że od razu poczułem się, jak u siebie. Poza tym okazało się, że mamy podobną ekspresję – mówimy dużo i głośno, obszernie przy tym gestykulując, świat odbieramy bardzo emocjonalnie i wszystko czym się zajmujemy robimy na 120 procent – zero kompromisów – dodaje

Na Sycylię Rafał nie zabrał Agnieszki Kaczorowskiej, był tam ze Stefano Terrazzino i Agnieszka Sienkiewicz…

Zobacz: Romantyczne zdjęcia Kaczorowskiej i Samborskiego


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×