Szukaj

TYLKO U NAS! Rafał Maślak i Kamila Nicpoń znowu razem!

Rafał Maślak z dziewczyną Kamilą Nicpoń na imprezie oscarowej 2016 z E! Entertaiment i Jastrząb Post

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń znów są parą

Przed miłośnikami kina, pięknych kreacji i wielkich emocji bardzo ciekawa noc. Już za kilka godzin poznamy długo skrywaną tajemnicę – kto dostanie Oscara 2016?

Chyba cały świat kibicuje Leonardo DiCaprio, ale czy to on dołączy do grona zwycięzców? Tego nie wiadomo. Teraz odbywa się bowiem nasza własna impreza oskarowa. Możecie razem z nami oraz w towarzystwie gwiazd oglądać czerwony dywan: Oskary 2016. Pyszne jedzenie na imprezę przygotowało San Lorenzo . Na tej fantastycznej imprezie pojawiła się plejada polskich gwiazd, a wśród nich Rafał Maślak. Mister Polski 2014 niedawno poinformował, że rozstał się ze swoją dziewczyną. Wielokrotnie podkreślał, jak bardzo mu jej brakuje.

Zobacz: Rafał Maślak spędza „najgorsze walentynki ever” 

Rafał zapewniał, że zrobi wszystko, by odzyskać Kamilę. I tak się stało. O szczęśliwym finale mogliśmy się przekonać podczas dzisiejszej imprezy oskarowej. Już na ściance nie szczędzili sobie czułości. Kibicujemy ich związkowi i mamy nadzieję, że przetrwa on jeszcze wiele lat, a być może skończy się ślubem 🙂

Wiemy, na jakie marki para postawiła tego wieczoru. Kamila Nicpoń miała na sobie przepiękną suknię projektu Izabeli Łapińskiej. Rafał z kolei włożył marynarkę marki Hugo Boss, koszula i spodnie to dzieło firmy Pawo, a buty marki Wittchen.

Zobaczcie w naszej galerii ich wspólne zdjęcie

 

Zobacz: Gwiazdy na naszej imprezie oskarowej: Małgorzata Rozenek, Weronika Książkiewicz, Łukasz Jakóbiak…  

Rafał Maślaki Kamila Nicpoń znowu razem

Rafał Maślaki Kamila Nicpoń znowu razem


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×