Rafał Maślak pochwalił się swoim nowym domem! O cały wystrój zadbała jego żona [WIDEO]

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Jak mieszkają Rafał Maślak i Kamila Nicpoń? Mister Polski 2014 pochwalił się swoim nowym domem w rozmowie z naszą reporterką. Zobacz, co zdradził.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń od niespełna roku spełniają się w roli rodziców. Narodziny synka przeorganizowały całe ich dotychczasowe życie. Do tej pory małżeństwo mieszkało na warszawskim Żoliborzu w apartamencie, z którego rozpościera się przepiękny widok na panoramę stolicy. Ich mieszkanie było utrzymane w prostym stylu – dominowały w nim biele i szarości przełamane czernią.

Teraz jesteśmy w trakcie budowania mieszkania. W styczniu planujemy wejść już z ekipą wykończeniową. Będzie więcej miejsca, więcej przestrzeni. Bardzo się cieszymy, że tak się wszystko układa. Cudowny czas. Jeśli chodzi o styl, w jakim będzie mieszkanie, to zostawiłem czystą kartkę dla Kamili. Chciałem, aby to ona podjęła decyzję. Nawet jeżeli nie będzie mi się podobało, to będę miał tę świadomość, że to jest jej wymarzone mieszkanie. Ale raczej styl nowoczesny, minimalistyczny. Szarości, czernie. Siwy brąz na podłodze.

Zobacz: Na widok apartamentu Mai Sablewskiej opadną wam szczęki! Gwiazda żyje jak w bajce!

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń – zdjęcia ze ślubu

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń – zdjęcie ze ślubu

W nowym mieszkaniu Rafała Maślaka będzie nawet gabinet, w którym Mister Polski 2014 na spokojnie będzie mógł pracować nad swoimi projektami:

Będę miał swój gabinet. Tam będzie cały sprzęt, jeśli chodzi o rzeczy internetowe. Ruszam z takim nowym, fajnym projektem więc myślę, że to fajnie ruszy i będę w tym kierunku szedł.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Jak mieszka Małgosia Socha? Uwiła swojej rodzinie przepiękne gniazdko!


Rafał Maślak z żoną na wernisażu Freckles Agaty Serge

Rafał Maślak z żoną na wernisażu Freckles Agaty Serge

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrzcin swojego syna

Rafał Maślak pokazał zdjęcia z chrzcin swojego syna

Rafała Maślak z piękną żoną Kamilą i słodkim synkiem Aleksandrem lansują się na niedzielnym spacerze!

Rafała Maślak z piękną żoną Kamilą i słodkim synkiem Aleksandrem lansują się na niedzielnym spacerze!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×