Rafał Królikowski o relacjach z Antkiem. Udziela mu rad i wspiera w trudnych chwilach? Tylko w jednym przypadku [WIDEO]

Rafał Królikowski

Rafał Królikowski

Rafał Królikowski jest wujkiem Antka Królikowskiego. Czy udziela mu rad i wspiera w trudnych chwilach? Zobaczcie, co ujawnił w rozmowie z naszą reporterką.


Antoni Królikowski to z pewnością jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Jego wybór drogi życiowej był naznaczony od dzieciństwa. Z sukcesem zaczął pracę na planie filmowym już jako nastolatek. Nic dziwnego, skoro wychował się w tak artystycznym domu. Jest synem aktorów Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Żeby tego było mało, jego wujek — Rafał Królikowski — też jest aktorem.

Paweł Królikowski zmarł w lutym zeszłego roku w wyniku ciężkiej i wyczerpującej choroby, ale mama i stryj Antka nadal są aktywni zawodowo i wspierają go 32-latka. Teraz Rafał Królikowski wyznał, czy bratanek zwraca się do niego z prośbą o pomoc.

Rodzina Królikowskich – czym się zajmują jej członkowie?

Paweł i Małgorzata Królikowscy doczekali się pięciorga dzieci. Każde z nich jest niezwykle utalentowane. Antoni jak wiadomo jest znanym aktorem. Julia Królikowska, chociaż studiuje medycynę również ma doświadczenie w pracy na planie. Od kilkunastu lat gra u boku mamy w telenoweli Klan. Młodszy syn, Jan Królikowski jest kompozytorem. Partnerką Jana jest też aktorka Joanna Jarmołowicz. Para doczekała się synka Józefa. Marcelina Królikowska pasjonuje się fotografią a najmłodszy z tej familii — 14-letni Ksawery, jeszcze nie wybrał drogi życiowej.

Rafał Królikowski udziela rad Antkowi Królikowskiemu?

Chociaż Rafał Królikowski niechętnie pojawia się na ściankach, to cały czas aktywnie pracuje. Angażuje się w nowe zlecenia i projekty. Rzadko zdarza się, aby wystąpił w jednej produkcji z kimś z rodziny. Jednak kilka lat temu panowie Rafał, Paweł i Antoni mieli okazję razem pojawić się w telewizji. Wzięli wówczas wspólnie udział w jednym z odcinków teleturnieju muzycznego, Jaka to melodia? 

Antoni miał niebywałe szczęście, że swój talent aktorki mógł szlifować u boku ojca i wujka. Reporterka Jastrząb Post miała okazje porozmawiać z aktorem przy okazji premiery filmu z jego udziałem pt. To musi być miłość. 50-latek zdradził, że udziela rad i wspiera bratanka w jednym przypadku – gdy zwróci się do niego z taką prośbą:

Jak zwróci się do mnie z takimi pytaniami na pewno mu opowiem jak to wyglądało w moim życiu. Ale nie traktowałbym tego jako dawanie rad. Każdy z nas musi sobie sam wszystko organizować i szukać pomocy. Jeżeli czuje taką potrzebę to wtedy będę działał. Jeżeli będzie czuł siłę, będzie miał poczucie, że wie, jak to robić to niech tak robi.

Czy Antek ma wsparcie ze strony swojego wujka?

Jak najbardziej. W końcu rodzina.

Całą rozmowę można zobaczyć poniżej.


Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Rafał Królikowski, Antoni Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Antoni Królikowski, Rafał Królikowski

Antoni Królikowski, Rafał Królikowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×