Rafał Jonkisz robi furorę na Filipinach! Fani z Azji przygotowali dla niego wzruszającą niespodziankę

Rafał Jonkisz w jury konkursu Miss Supranational 2015

Rafał Jonkisz w jury konkursu Miss Supranational 2015

Rafał Jonkisz na wyborach Mister International 2015

Dwa tygodnie temu odbyła się gala finałowa Mistera Polski 2015, podczas której poznaliśmy następce Rafała Maślaka. Został nim 18-letni Rafał Jonkisz z Rzeszowa. Aktualnie przebywa na Filipinach, gdzie pod koniec listopada odbędą się wybory Mistera International 2015. Jak się okazuje, Polak od samego początku się wyróżnia, ponieważ jest jedynym jasnowłosym kandydatem do tytułu. Nastolatek ma już na koncie pierwsze sukcesy – znalazł się w Top 10 najlepszych strojów narodowych. 

Zobacz: Wow! Rafał Jonkisz w TOP10 na Mister International. Publiczność biła mu owacje na stojąco!

Wyjazd na Filipiny był dla Rafała Jonkisza jednocześnie pierwszą podróżą za granicę. Okazało się, że nasz kandydat zachwycił Filipińczyków:

Ludzie rzucili się na jak na Brada Pitta i czułem się jakbym był zwierzątkiem w zoo. Zrobiłem chyba rekord selfiezachwycał się Jonkisz

Jak się okazuje, fani nie przestają go zaskakiwać. Przygotowali dla niego miłą niespodziankę na plaży. Co prawda są to małe gesty, ale spotykają naszego reprezentanta co chwilę. Takie wsparcie pomaga Jonkiszowi w budowaniu pewności siebie, której musi nabrać, aby sprostać wszystkim oczekiwaniom, które związane są z funkcją Mistera Polski 2015.

Zobaczcie zdjęcia Mistera Polski z przedstawicielem jego filipińskiego fanklubu. To właśnie on jest pomysłodawcą niespodzianek dla Rafała Jonkisza. Ciekawe co jeszcze wymyślą jego fani. W końcu finał odbędzie się dopiero 3o listopada 🙂

Zobacz: Rafał Jonkisz ważył 100 kilo! Tak wyglądał jeszcze rok temu

Rafał Jonkisz ma grono fanów na Filipinach

Rafał Jonkisz z szefem swojego filipińskiego fanclubu

Rafał Jonkisz ma grono fanów na Filipinach

Niespodzianka dla Rafała Jonkisza od filipińskich fanów

Rafał Jonkisz ważył 100 kilo!

Rafał Jonkisz ważył 100 kilo!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×