Kryzys u gwiazd Królowych życia. Tak źle jeszcze nie było. To już koniec?

Rafał i Gabriel - rozstanie

Rafał i Gabriel - rozstanie

Królowe życia: szykuje się wielki dramat. Rafał odkrył, że jego wieloletni partner Gabriel, najprawdopodobniej go zdradza. Mamy jego zdjęcia z kochankiem. Czy para się rozstanie, czy to przejściowy kryzys? Kto wspiera Grabiasa w trudnych momentach?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias to obok Dagmary Kaźmierskiej największe gwiazdy programu Królowe życia. Para gejów doczekała się wiernego grona fanów, którzy z myślą o nich włączają swoje odbiorniki, żeby obejrzeć show TTV. Co jakiś czas mówi się o tym, że się rozstaja. Na naszych oczach mają swoje wzloty i upadki, jednak niezmiennie dają sobie szansę, bo ostatecznie bardzo się kochają.

Byliśmy nawet świadkami romantycznych zaręczyn, a mężczyźni snuli plany związane ze ślubem. Niestety może do niego nie dojść, bo dzisiaj Rafał otrzymał zdjęcia, które dowodzą, że Gabriel zdradził go.

Czy Rafał i Gabriel z Królowych życia rozstaną się?

Dzisiaj na Instagramie Rafała Grabiasa pojawił się refleksyjny post. Stoi zapatrzony w dal i kontempluje Zatokę Gdańską. Wiadomo, że razem z ukochanym wybrali się tam na długi weekend. Niestety nie spodziewał się, że tak się skończy zaplanowany wypoczynek. Jak się dowiedzieliśmy, wyszło na jaw, że Gabriel najprawdopodobniej go zdradził. Dowodem są zdjęcia z innym mężczyzna, które nie pozostawiają pola do domysłów.

Podobno para bardzo mocno pokłóciła się dzisiaj rano, stąd wpis na Instagramie Grabiasa.

Dzisiejszy dzień już dobiega końca !! Czy jutrzejszy przyniesie coś lepszego ? – napisał.

Enigmatyczny wpis nie zdradza dramatu, jaki się rozegrał między wieloletnimi partnerami. Rafał i Gabriel przetrwali już razem wiele prób, ale czy tak będzie i tym razem?

Na szczęście Rafał nie jest z tym sam i ma silne wsparcie koleżanki z show, Izabeli Macudzińskiej. W odpowiedzi na jego słowa napisała wspierający komentarz. Zresztą nie tylko ona, co bardziej empatyczni fani, także pocieszają Grabiasa.

Izabela Macudzińska wspiera Rafała Grabiasa

Izabela Macudzińska wspiera Rafała Grabiasa

Zastanawiamy się, jak tym razem skończy się kryzys w związku Rafała i Gabrysia. Wieloletni partnerzy przechodzili już różne kryzysy, ale nigdy w grę nie wchodziła zdrada. Jaka decyzję podejmie Grabias? Czy jeśli się rozstaną, zrezygnują z ulubionego przez widzów TTV show? Królowe życia bez nich już z pewnością nie będą takie same. Może w programie pozostanie jeden z nich?

Jedno jest pewne. Bardzo trudna decyzja przed parą. Łączy ich nie tylko wieloletnia miłość, wspólne życie, ale także interesy.

 

 


Rafał Grabias pokłócił się z Gabrielem Sewerynem

Rafał Grabias pokłócił się z Gabrielem Sewerynem

Izabela Macudzińska wspiera Rafała Grabiasa

Izabela Macudzińska wspiera Rafała Grabiasa

Gabriel Seweryn z kochankiem

Gabriel Seweryn z kochankiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×