Szukaj

Rafał i Gabriel już niebawem pojawią się w nowym telewizyjnym show: „Jesteśmy to dłużni naszym fanom”

Rafał i Gabriel z Królowych życia

Rafał i Gabriel z Królowych życia

Gabriel i Rafał mają dla swoich fanów wspaniałą wiadomość. Ulubieńcy widzów, znani z Królowych życia, już wkrótce będą gwiazdami kolejnego programu. Zobacz, co nam zdradzili.

Gabriel Seweryn i Rafał Garbias przez cztery lata byli bohaterami programu Królowe życia. Reality-show emitowane w stacji TTV szybko stało się wielkim hitem, a jego uczestniczy prawdziwymi gwiazdami. Widzowie z zapartym tchem śledzili losy homoseksualnej pary, będąc świadkami wzlotów i upadków w ich związku. Mężczyźni nie mieli przed fanami zbyt wielu tajemnic i chętnie dzielili się kulisami swojej codzienności. Niedawno zdecydowali się opuścić program.

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias wystąpią w nowym programie

Mężczyźni dzięki Królowym życia zyskali ogromną sławę. Fani pokochali ich przede wszystkim za szczerość i autentyczność. Informacja o tym, że odchodzą z obsady i nie pojawią się w kolejnej edycji, dla wielu osób była prawdziwym ciosem. Gabriel i Rafał po czterech latach pracy na planie postanowili nieco bardziej skupić się na rozwijaniu swojej marki odzieżowej.

Często nasi fani piszą, że tęsknią. Chcieliby, żebyśmy wrócili do Królowych Życia. Myślę, że ten etap już jest za nami. To była wspaniała przygoda – powiedział Gabriel.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzili, że szykują dla wszystkich nie lada niespodziankę. W jakim programie ich zobaczymy?

Przygotowujemy dla naszych fanów coś ekstra i mam nadzieję, że wraz z nadejściem wiosny będą mogli nas obejrzeć w innej produkcji telewizyjnej. Nie chciałbym na tym etapie za dużo mówić, bo jesteśmy w tracie rozmów, ale myślę, że jesteśmy to dłużni naszym fanom, bo przez cztery lata wiernie co piątek zasiadali przed telewizorami i kibicowali nam. Chcielibyśmy im podziękować i im to wynagrodzić.

Jesteście fanami Gabriela i Rafała?


Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - Finał Miss Warszawy 2020

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - Finał Miss Warszawy 2020

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn - #bezlaniawody, konferencja prasowa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×