Rafał komentuje rozstanie z Gabrielem: „Pozostajemy w chłodnych relacjach”. Bardzo gorzko podsumował byłego partnera

Rafał Grabias o rozstaniu z Gabrielem Sewerynem

Rafał Grabias o rozstaniu z Gabrielem Sewerynem

Rafał Grabias skomentował rozstanie z Gabrielem Sewerynem. Nie ukrywa, że ich relacje po zakończeniu związku są bardzo chłodne. Dlaczego?

Przez Królowe życia przewinęło się wielu bohaterów, ale zaledwie kilku z nich na dłużej zagrzało miejsce w show-biznesie. Do grona „zwycięzców” programu z pewnością zaliczają się Rafał GrabiasGabriel Seweryn. W trakcie kręcenia show byli parą, która prowadziła wspólny biznes w Głogowie. W 2020 roku zdecydowali się opuścić szeregi obsady popularnego formatu TTV.

Sporym zaskoczeniem dla fanów Królowych życia była wiadomość o rozstaniu Rafała i Gabriela. Panowie po wielu latach spędzonych razem zdecydowali się zakończyć związek. Dziś każdy z nich idzie własną drogą i robi to, co kocha.

Rafał Grabias o rozstaniu z Gabrielem Sewerynem

Grabias w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, jak wygląda jego życie bez Seweryna. Nie ukrywa, że zdecydował się na powrót do swojej dawnej wielkiej miłości – tj. ogrodnictwa:

Bardzo dużo się zmieniło. W zasadzie cały przewrót, bo to nie tylko rozstanie, ale też trzeba było sobie uporządkować swoje życie zawodowe. Ta energia i ten blask właśnie wynika z faktu, że znalazłem w końcu swoją drogę. Ja robię teraz nowy projekt, Ciotka na działce, jestem przeszczęśliwy, bo wróciłem do swojej starej miłości, czyli rośliny, tarasy, balkony – wszystko należy do mnie.

Obecne relacje byłych partnerów są chłodne:

Z Gabrielem pozostajemy w takich bardzo chłodnych relacjach. Gabriel ma już swoje nowe życie i nie chciałbym być jakąś kością niezgody. Taka była decyzja Gabriela i nie pozostało mi nic innego, jak się po prostu do niej odnieść, zatrzasnąć drzwi i zacząć swoje życie na nowo. To on poinformował mnie, że to koniec.

Czy nie dziwi go fakt, że wybrankiem Gabriela jest osoba, o której swojego czasu bardzo negatywnie wypowiadał się w mediach?

Jest to trochę zagmatwane, ponieważ były różne sytuacje. Mnie też karmił takimi rzeczami. Ja jestem teraz sam i cieszę się wolnością. Jestem spełniony, mam swoje rośliny i po prostu żyje.

Trzymamy kciuki za Rafała.

Jeden z odcinków programu Rafała Grabiasa:


Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Rafał Grabias, Gabriel Seweryn — gwiazdy na otwarciu gabinetu kosmetycznego

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias,

Gabriel Seweryn, Rafał Grabias,

Gabriel Seweryn z nowym partnerem - Gwiazda

Gabriel Seweryn z nowym partnerem - Gwiazda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×