Rafał Grabias miażdży producentów „Królowych życia” za angaż Kocika: „PATOLOGIA”. Oberwało się też Dagmarze [WIDEO]

Rafał Grabias, Arkadiusz Kocik, Dagmara Kaźmierska

Rafał Grabias, Arkadiusz Kocik, Dagmara Kaźmierska

Arkadiusz Kocik wywołał mnóstwo kontrowersji, gdy pojawił się w Królowych życia. Rafał Grabias, były bohater show, skomentował, co sądzi o wyrzuceniu kontrowersyjnego uczestnika z obsady programu.

Pod koniec 2021 roku w mediach zawrzało, gdy przedstawiono nowego bohatera Królowych życia. Produkcja do obsady show zaprosiła Arkadiusza Kocika (ps. Megakot), który otwarcie mówił, że w przeszłości zajmować się sutenerstwem i nie stronił od twardych narkotyków. Bez najmniejszych skrupułów przyznał publicznie, że aż cztery jego byłe partnerki zmarły, a o śmierć jednej z nich był podejrzany.

Sam Megakot w internecie chwali się zażywaniem twardych narkotyków i romansami z »małolatkami«. Z jedną z nich związał się już jak miała 15 lat, albo i mniej… W popularnych nagraniach na YouTube chwali się tym, że nazwał świnię imieniem po byłej dziewczynie, która popełniła samobójstwo. […] Jak sam Megakot przyznał, policja sama podejrzewała go o zabójstwo jednej z nich – przypomniał niedawno na Instagramie warszawski aktywista i kandydat na prezydenta stolicy w ostatnich wyborach – Jan Śpiewak.

Tym razem widzowie Królowych życia, którzy przyzwyczajeni są do bardzo kontrowersyjnych historii, nie wytrzymali. Nawet dla nich obecność Kocika w widowisku była skandaliczna. Internauci zaapelowali do władz TTV o usunięcie Arkadiusza z show. Na decyzję w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. Wiadomo już, że nie zobaczymy kolejnych wątków z jego udziałem.

Rafał Grabias o Arku Kociku i Dagmarze Kaźmierskiej w Królowych życia

O komentarz w sprawie angażu Kocika poprosiliśmy Rafała Grabiasa. Mężczyzna jest jedną z największych gwiazd wylansowanych przez Królowe życia. Gościł w kilku sezonach, tworząc duet ze swoim ówczesnym partnerem, Gabrielem Sewerynem. Krótko po rozstaniu z producentami hitu TTV ich związek się rozpadł.

Grabias w rozmowie z reporterką Jastrząb Post sprzeciwił się promowaniu w mediach osób pokroju Kocika. Uważa, że jest to ryzykowne, ponieważ jego patologiczne historie mogą inspirować fanów widowiska do podobnych, równie niebezpiecznych zachowań. Produkcja Królowych podpadła Rafałowi pomysłem zatrudnienia osób pokroju Megakota.

Takie osoby nie powinny brać udziału w programach. To patologia. Programy tego typu kreują nam gwiazdy i później na tych gwiazdach się wzorujemy.

A jak ocenia obecność Dagmary, która również ma szemraną przeszłość?

Ja uważam, że Dagmara ma osobowość. A, że została wykreowana na gwiazdę, to nie podlega dyskusji. Myślę, że większość z „Królowych Życia” jednak dostało dużą dawkę fejmu i promocji, i każdy sobie radzi tak jak potrafi z tym. Nigdy nie byłem za promowaniem przestępców, kryminalistów i jeszcze innych.

Podzielacie zdanie Rafała?


Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Arkadiusz Kocik z Królowych życia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jeżeli komuś nie podoba się ten program to jest taki guziczek na pilocie który przełącza na inną stacje

 • Gość pisze:

  Wielu się burzy że gej śmie komentować ale szczerze wolę jego oglądać niż tego zboczonego chłopa z fryzurą obciętą od garnka i Dagmarę , wiele osób wycierpiało przez ich czyny i nawet jeśli Dagmara przeprosiła za swoje błędy to i tak powinna dać sobie spokój z występowaniem publicznie , nie chcę wiedzieć co czują ludzie skrzywdzeni przez nią oglądając ją w TV lansującą się jako” Królowa”

 • Gość pisze:

  Od P Dagmary wara . To co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Zresztą to normalna kobieta o nie tuzinkowej naturze. Każdy z nas ma coś za uszami czy duże czy małe ma .

  • Gość pisze:

   Ten pacan jeszcze broni to patologiczne ście……o

  • Gość pisze:

   Won buraku

  • Gość pisze:

   Piszesz że stręczycielstwo to małe przewinienie??? Wiesz ile niewinnych osób do dziś żyje z traumą którą zafundowała im ta baba!!! Sorry ale z niej taka Królowa jak z koziej dupy trąbka, niech siedzi w domu i nie pokazuje tej nasylikonowanej paszczy w TV, gdyby kogoś z Twoich bliskich spotkało takie nieszczęście inaczej byś myślał, tak samo jak ten cały ruchacz Arek promować stręczycielkę i jak dla mnie pedofila to już chyba za dużo, są inni wartościowi ludzie

 • Gośćdsnms pisze:

  👎👎👎👎👎👎

 • Gość pisze:

  Najgorsza porażka był występ 2 dziewczyn i jednego faceta nie wiem skąd ta telewizja bierze takich oszołomów

 • POLAK pisze:

  A ja nie jestem za promowaniem pederastów skoro ma nie być w programie patologi !!!!

 • Gośćabcdef5 pisze:

  Jestem też takiego zdania.:Kryminaliści i przestępcy nie powinni się szarogęsić i to gdzie … w takim fajnym programie.Pozdrawiam..

  • Swiss pisze:

   Wiecie co żal dupę Wam ściska że Arek to co osiągnął swoją pracą ciężką to teraz jakiś parasol który sam miał problemy z prawem zaczął pisać na niego że miał przeszłość taką złą.Niech każdy stanie przed lustrem i sam zrobi sobie rachunek sumienia z swojego życia i to co wcześniej robił. A ten piszczący meme bez jaj też nie ma co pisać. Też ma ciekawą przeszłość.

 • Gość pisze:

  Dagmara i kocik to patologia ,zarobiła mnostwo szmalu na głupocie i niech juz s….la.

  • kasia pisze:

   głową boli jak sie na to patrzy co lansuje sie w telewizji ,za pokazywanie kawalka biustu robią z niej gwiazdę a jedynym osiagnieciem bylo jej powiekszeniu biustu pokazanie tylka i zrobienie ust

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×