Rafał Brzozowski nie oszczędzał na nowej nieruchomości. Nie obyło się bez problemów lokatorskich. „Trochę mnie to kosztowało nerwów i finansów”

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski zainwestował w ponad stuletni dom. Artysta przyznał, że odnowienie posiadłości kosztowało go sporo pracy, nerwów i funduszy. Nie obyło się bez problemów z lokatorami. O wszystkim opowiedział reporterce Jastrząb Post.

Rafał Brzozowski zdobył popularność udziałem w pierwszej edycji muzycznego show The Voice of Poland w 2011 roku. Artysta trafił wówczas do zespołu Andrzeja Piasecznego i odpadł z programu tuż przed finałem. Choć nie udało mu się wygrać, to udział w produkcji otworzył mu drzwi do kariery w telewizji. Widzowie z pewnością kojarzą go z roli prowadzącego programów The Voice Senior, Koło Fortuny czy Jaka to melodia?.

Wokalista reprezentował Polskę w  65. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2021 roku. W drugim półfinale zajął 14. miejsce. Reprezentantowi naszego kraju udało się zdobyć 35 punktów i zdołał pokonać jedynie Czechy, Gruzję oraz Łotwę.

Jak wygląda życie prywatne Rafała? Gwiazdor przez 8 lat związany był z modelką, Anną Tarnowską. Zakochani planowali wspólne życie, jednak tuż przed występem wokalisty na Eurowizji ogłosili rozstanie. Serce artysty nie pozostało jednak wolne na długo i w ostatniej rozmowie z Jastrząb Post wyznał, że znów się z kimś spotyka. Jak sam przyznał, jego nowa sympatia nie jest związana ze światem show-biznesu.

Rafał Brzozowski zainwestował w 100-letni dom

Rafał Brzozowski zdradził ostatnio, że wyremontował ponad 100-letni dom należący do jego babci. Odnowienie posiadłości wiązało się z dużym poświęceniem, jednak jak stwierdził – było warto.

Wyremontowałem ponad 100-letni dom, w którym mieszka moja babcia, bo to dom mojej rodziny. Mieliśmy tam pewne problemy, szczególnie lokatorskie, bo  to jest kawał historii, ale jednak się zawziąłem i starałem się go przywrócić do świetności przed wielu lat.

W jakim stylu jest odnowiony?

Głównie zrobiłem to z myślą o mojej babci, żeby doczekała swoich chwil w pięknym domu, w pięknym miejscu. Trochę mnie to pracy kosztowało, nerwów i niestety też finansów, ale efekt jest fantastyczny i mam nadzieję, że niedługo będę mógł się tym pochwalić, bo póki co prace jeszcze trwają. Jest to stary, odnowiony dom. Ten klimat tamtych lat jest zachowany.

Rafał przyznał, że być może kiedyś się tam przeprowadzi:

Jest do dom w Zamościu, więc może się tam sprowadzę.

Cała rozmowa poniżej.


Rafał Brzozowski – jesienna ramówka TVP 2022

Rafał Brzozowski – jesienna ramówka TVP 2022

Rafał Brzozowski na koncercie Solidarni z Ukrainą

Rafał Brzozowski na koncercie Solidarni z Ukrainą

Rafał Brzozowski - sylwester TVP 2021

Rafał Brzozowski - sylwester TVP 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Rafał jest super, brawo🙂

 • Obiektywna pisze:

  Miły człowiek, talent średni, widać, że ma duże poparcie i znajomości. Zdrowia i pomyślności Panu życzę.

 • GośćKfdbmz pisze:

  😂😀😃😄😭😅🤣🥰😍😗😉😘🥳🤩😛🙂🤪😝😜🙃😇😶😑😏😔😊🤗🤭🥱😤🧐🤨😱😢😟🥺😡😠🤬😢😟😰🤐😦😯😧😲😮😦😓😖😫😣😩😳🤤😴😪🤢🥵🥶🤢🤮🤕🤧🤒😷🤑🤠🤓😎🤥👻💩🎃💥💦🔥🙊🙈🙉😿😸😺😻😹😽😼🎉😾😿😻❤️💛🧡🤎🤍♥️🖤💙🤎💚❣️💔💌💓💞💗💕💋🦻🤝🤛👐👎🦾🦶🙌👏👋✋✌️🤟🖖🤘👇✍️🤏👋✌️🤘🖐️🖕☝️👌🙆🙋🤦🙇🙎🙆💁🙋🙅💆🙇🧏💇🧖🙅🙎🙍🤦🛌🛀🏋️🧍🤾👩‍🦼🧍👩‍🦽⛹️👩‍🦼👩‍🦽🤸🤹🚵🏇🧗⛷️🤺🚴🤼🏊🚣🤽🏄🏂🪂👰💂👩‍✈️🧟🧝🧙👸👩‍🚒👩‍🏭👩‍⚖️👩‍🎓👩‍🏫👩‍🚒👩‍🏫👩‍💻👲👩‍🍳👩‍🎤👳👩‍🎨👱👳🧓👩‍🦱👩‍🦰👱👩‍🦳👶🧔🕺🕴️💃👬🧑‍🤝‍🧑👫🧑‍🤝‍🧑👯💏💑👩‍❤️‍💋‍👨👪👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩💑🤱👪🤰🌺🏵️💐🌻🍁🌿🍄🌱☘️🌳🌼💮🌷🌳❄️☃️🍀⛰️❄️🏔️⛱️🌄🌋🏖️🏜️🌋🌄🌅🏞️🏞️🏜️☀️⛈️🌦️🌩️💧🌧️☀️⛅🌦️🌈⚡🌧️🌟⭐☔🌙🌑🌔🌒🌖🌕🌒🌘🌗🌎🌍🌏🪐🌠🌠🌌🙉🙊🙈🐵🐶🐨🦁🐯🐹🐮🦓🐹🐽🐱🐰🐱🦊🐷🐺🐴🐉🦎🐇🦕🐢🐀🐁🐍🐕🦖🐈🐕🐩🐮🐂🦄🐃🐆🐎🐖🐄🐏🐕🐃🦌🐑🦙🐘🦘🦥🦒🦘🐪🐫🦡🐿️🦦🦔🐣🐤🐥🐔🐓🦉🦅🦢🦈🦜🦩🦚🦆🦃🐦🐧🐠🐡🦐🐳🐬🐟🐬🐋🦂🐙🦀🕸️🦂🐙🦪🦟🕷️🕸️🐜🦞🐌🐾🦋🐝🐞🍎🍒🥭🍐🍉🍒🍓🍍🍈🍋🍇🌶️🧅🥒🥦🌽🍠🍆🍞🥜🥔🧄🍞🥯🥖🥐🥬🥦🧇🌰🧀🥓🧄🍖🍗🥩🍟🧇🍔🥪🥞🍳🌯🥪🌭🥞🍕🍛🥫🍝🍜🌮🧆🌯🦪🍜🍛🥗🥙🍣🥘🦞🥡🍤🦞🍙🍢🥟🍡🥮🍡🍧🥮🍨🍡🍨🍦🍫🍭🎂🍥🍭🍩🍫🍬🍪🍼🥤🧃🍿🥛🍷🥃🍺🥂🍻🍾

 • Gość pisze:

  Jest bardzo sympayycznyi mily. Lubię go

 • Gość pisze:

  A ja odwrotnie. Bardzo go lubię. Jest sympatyczny i miły. Da się Lubiec

 • Gość pisze:

  Sprzedał się Kurskiemu to go stać i jeszcze pisiorska świnia że dla babci .

  • Gośćgrazi pisze:

   A Ty chyba sprzedałeś się Szatanowi!!!! Po co ten jad. Ja jak kogoś nie lubię, nie wypowiadam się. I Tobie radzę to samo! Nabawisz sie za wcześnie zmarszczek!!!!!

  • Gość pisze:

   A co miał sprzedać się Tuskowi?

 • Gość J 23 pisze:

  Nie wiem czemu ale nie trawie tej osoby

 • Gość pisze:

  Źdrowia w domu na kanapie moźna sobie świecic cyc..mi i kut..sem 24h jak nie ma w domu dzieci ale na koncercie to juź niesmaczne jak zaglądanie komuś w nieswoje koperty trzeba ogródek pograbic trawe skosić podłoge umyć i to mozesz wrzucic mordom mom i dad ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×