Rafał Brzozowski rozstał się z dziewczyną!

Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska

Fotografia: AKPA

Dla wszystkich fanek Rafała Brzozowskiego mamy dobrą wiadomość – przystojny muzyk rozstał się ze swoją dziewczyną Anną Tarnowską. Podobno przyczyną była niezgodność charakterów i inne podejście do niektórych spraw, co bardzo poróżniło parę.

Rafał chciała, by Ania towarzyszyła mu podczas tegorocznej Gali Telekamer Teletygodnia, ale ona miała inne plany, których nie chciała przełożyć. W rezultacie wokalista przyszedł sam, ale był bardzo smutny i niechętnie pozował fotoreporterom.

Jeszcze niedawno Brzozowski zapewniał, że to właśnie z tarnowską chce spędzić resztę życia. W niektórych mediach pojawiły się nawet informacje, że piekna blondynka spodziewa się dziecka i Rafał niedługo zostanie ojcem, ale szybko je zdementował. Para wystąpiła nawet razem w teledysku do piosenki „Kto”, gdzie grają zakochanych w sobie, przytulają się i całują.

Natomiast jak dowiedział się JastrząbPost Annie Tarnowskiej zaproponowano udział w Project Runway, gdzie będzie występowała w roli modelki podobnie jak Marta Sędzicka.

Czyli serce Rafała jest znowu wolne i na pewno czeka na nowe uczucie 🙂

akpa20141205_superstarcie_mb_7870 scena z: Rafał Brzozowski, Anna Tarnowska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA scena z: Rafał Brzozowski, Anna Tarnowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×