Szukaj

Rafał Brzozowski odpowiada na krytykę Michała Wiśniewskiego. Krótko i na temat [WIDEO]

Rafał Brzozowski, Michał Wiśniewski

Rafał Brzozowski, Michał Wiśniewski

Rafał Brzozowski spotkał się z krytyką piosenki, którą przygotował na Eurowizję. Jedną z osób, która nie jest przekonana co do sukcesu utworu The Ride, jest Michał Wiśniewski. Jak na słowa lidera Ich Troje odpowiada wokalista?

Michał Wiśniewski nie przyzwyczaił swoich fanów do dyplomacji w wypowiedziach czy owijania w bawełnę. Lider formacji Ich Troje zazwyczaj głośno mówi to, co myśli. Nie omieszkał także skomentować utworu, który w tym roku będzie reprezentował nasz kraj na Eurowizji.

Na scenie w Rotterdamie pojawi się Rafał Brzozowski z piosenką The Ride, która została przygotowana z myślą o wokalnych zmaganiach. Wokalista chciał przede wszystkim, aby piosenka, z którą wystąpi, była utworem, mającym szansę podbić nie tylko polski rynek muzyczny.

Michał Wiśniewski razem z zespołem Ich Troje również miał okazję aż dwukrotnie próbować swoich sił podczas Eurowizji. Pierwszy raz pojawił się na scenie w Rydze, gdzie utworem Keine Grenzen wykonywanym w trzech językach udało mu się odnieść całkiem spory sukces.

Rafał Brzozowski o krytyce Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny na Instagramie i to właśnie tam dzieli się różnymi przemyśleniami. Po ogłoszeniu, że to właśnie Rafał Brzozowski pojedzie do Rotterdamu, nie omieszkał także wyrazić swojego zdania. Określił jego szanse na wygraną jako „żadne”. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Rafał Brzozowski odniósł się do krytyki lidera Ich Troje.

Dobrze. Michał może tak twierdzić też. Ja go serdecznie pozdrawiam.

Czy Rafał jest fanem Ich Troje?

Swojego czasu oczywiście. Jak najbardziej. To był wielki sukces. Bardzo lubię Michała i kibicuję. Natomiast teraz skupiam się na tym, co mam do zrobienia, to są trochę inne czasy. Ich Troje rzeczywiście odniosło niesamowity sukces, może chodziło o to, że oni śpiewali w innych językach. Pamiętam ten występ, to był tam język rosyjski, niemiecki, angielski. Jeszcze w innych językach było to śpiewane i to się udało. Dobrze to było wtedy odebrane. Natomiast teraz jest trochę inaczej, czasy się zmieniają. Bardzo to technologicznie mocno poszło do przodu i myślę, że tą piosenką idziemy z duchem czasu, tym co jest teraz w trendach światowych.

Dlaczego piosenka The Ride jest śpiewana tylko po angielsku?

Piosenka jest dlatego tak zrobiona, bo chodziło o to, aby utwór był też grany w stacjach radiowych, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Wiem, że takie propozycje są. Poszliśmy za tym trendem światowym. Dlatego w klipie mamy dużo mocnych akcentów historycznych związanych z polskością i tego się będziemy trzymać.

Jak myślicie, piosenka The Ride ma szanse odnieść sukces na Eurowizji?


Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Rafał Brzozowski – konferencja przed Eurowizją 2021

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Dajcie wrzszcie spokój gościowi. Sam sie przecież nie wybrał. Ma rację że korzysta z szansy. Czy wszyscy Polacy muszą się tak nadymac chora ambicja z której z reguły zostają zgliszcza. Jak się czegoś nie skrytykuje to jad dusi.

 • Gość pisze:

  Rafale trochę skromności by Ci się przydało!! Wszędzie Cię pełno wszystko robisz najlepiej. Myślę że eurowizja sprowadzi Cię na ziemię bo zajmiesz jedno z ostatnich miejsc!! Wstydu oszczędź kończ.

 • Gość pisze:

  CIESZĘ SIĘ ŻE RAFAŁ BRZOZOWSKI BĘDZIE POLSKĘ REPREZENTOWAŁ NA TYM KONKURSIE wiśniewski sam nie miał polskiej piosenki a głos zabiera RAFAŁOWI POD WZGLĘDEM KULTURY I W OGÓLE DO PIĘT NIE DORASTA UDAJE ŻE JEST MUZYKIEM .

 • Gość. pisze:

  Wisniewski miałeś swój czas. Daj szansę innym. Zajmij się wychowywaniem dziecka i żoną.

 • Gość pisze:

  Jeśli mamy reprezentować Polskę to powinien być śpiewamy utwór po polsku chyba to jest główny akcent Polaka

 • Gość pisze:

  Ten Brzozowski to taki chloptas z osedla.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×