Jak dziś wygląda relacja Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak? „Tu już się różne rzeczy mówi”

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski do występu na 65. Konkursie Eurowizji przygotowywał się wraz z Edytą Górniak. Przed naszą kamerą wokalista skomentował łączącą ich relację. Powiedział także, co myśli o zrywaniu przez diwę nakazu o noszeniu maseczek.

Rafał Brzozowski jest obecnie jedną z największych gwiazd stacji TVP. Swoją przygodę ze sceną zaczynał od udziału w programie The Voice of Poland. Pojawił się tam w 2011 roku. Poszło mu tak dobrze, że od tamtej pory wydał już 5 albumów studyjnych.

Przy jego hitach chętnie bawią się Polacy, a on sam nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Nie tylko regularnie koncertuje, ale został też prowadzącym najpopularniejsze formaty w Telewizji Publicznej. Pojawił się między innymi w Kole Fortuny, od dwóch lat prowadzi teleturniej Jaka to melodia? oraz show The Voice Senior. Nie brakuje go też podczas największych wydarzeń muzycznych organizowanych przez stację.

Rafał w tym roku decyzją TVP reprezentował także Polskę podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Na scenie w Rotterdamie wystąpił z piosenką The Ride. Niestety nie udało mu się wejść do ścisłego finału.

Rafał Brzozowski komentuje znajomość z Edytą Górniak

Podczas przygotowań do występu na Eurowizji pomagała mu Edyta Górniak. Wokalistka sama niemal trzy dekady temu odniosła historyczny sukces dla Polski, zajmując drugie miejsce w tym prestiżowym konkursie. Zaprosiła Rafała do swojego domu na Podhale, gdzie razem ćwiczyli przed jego występem.

W kolorowej prasie natychmiast zaczęły krążyć plotki, że artystów łączy coś więcej, niż tylko praca. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Brzozowski skomentował ich relację, a także ostatnią głośną aferę maseczkową z udziałem diwy:

Przede wszystkim Edyta jest moją przyjaciółką. Bo tu już się różne rzeczy mówi. Edyta ma swoje określone poglądy. Jako przyjaciółkę wspieram. Ja nie polemizuję. Ona jest osobą autonomiczną i ona wie, co robi. To jest osoba bardzo inteligentna o dużej wrażliwości.

Rafał przyznał, że sam na pewno by się tak nie zachował:

Ja bym pewnie tego nie zdjął, natomiast jeśli tak zrobiła,  jest to jej sprawa, natomiast ja ją rozumiem. Znam jej poglądy i wiem, co Edyta chce powiedzieć i tyle.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Edyta Górniak i Rafał Brzozowski dom w górach

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski dom w górach

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Edyta Górniak i Rafał Brzozowski

Komentarze

  • Tiredf pisze:

    Edyta jest cool, pozdrawiam

  • Gość Wanda pisze:

    Jak to Edzia, całusna, szybko „zdobywająca” facetów, lecz niestety na krótko!?
    Coś wg mnie, nie ma szczęścia w miłości,
    Bo jak szybko facet się Nią zainteresuje, to jeszcze szybciej ucieka! Dlaczego?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×