Szukaj

Rafał Brzozowski ma na twarzy bliznę. To pamiątka po nieszczęśliwym wypadku. Opowiedział, co się stało

Rafał Brzozowski ma bliznę na twarzy

Rafał Brzozowski ma bliznę na twarzy

Rafał Brzozowski jest nie tylko świetnym wokalistą, ale także znakomitym sportowcem. Muzyk opowiedział o swojej wielkiej pasji i wypadku sprzed lat, po którym została mu blizna na twarzy.

Rafał Brzozowski od najmłodszych lat miał wiele zainteresowań. Ukończył szkołę muzyczną, gdzie pobierał lekcje gry na pianinie, w tym czasie samodzielnie nauczył się grać na gitarze. W 2003 roku został członkiem zespołu Emigranci. Jednocześnie trenował także zapasy. Wybierając studia, również postawił na sport i ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Przez kilka lat pracował jako trener personalny, a w 2006 roku zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach. Brał także udział w meczach Reprezentacji Artystów Polskich.

Rafał ze względu na kontuzję kręgosłupa zmuszony był przerwać swoją karierę sportową. Wtedy całkowicie poświęcił się swojej muzycznej pasji, co zdecydowanie wyszło mu na dobre.

Rafał Brzozowski o sporcie i wypadku, po którym została mu blizna na twarzy

Rafał odnosi ogromne sukcesy na scenie muzycznej. Dowodem na to jest aż 5 albumów studyjnych, które udało mu się wydać w ciągu ostatnich 10 lat. W tym roku będzie także reprezentował Polskę w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. W przygotowaniach do najważniejszego występu w dotychczasowej karierze nie bez znaczenia jest także sportowe przygotowanie.

W rozmowie z Jastrząb Post wokalista opowiedział o tym, jak sportowa przeszłość pomaga mu w wokalnej karierze.

Mam papiery instruktora boksu, ale trenowałem zapasy przez 12 lat. Myślę, że przygotowanie sportowe jest bardzo ważne i też to jest takie myślenie, żeby dobrze się do zawodów przygotować. A jednak ten występ na Eurowizji wymaga też przygotowania fizycznego i takim duchem sportowym trzeba pójść. Przede wszystkim trochę się włącza nutka rywalizacji. Jak jedna ze znanych osób mówi: tanio się skóry nie sprzeda, więc ja też zrobię wszystko, żeby powalczyć o lepszy wynik.

Czy tęskni czasami za zapasami?

Nie. To jest taki etap za mną. Bardziej rekreacyjnie, środowisko sportowe. W dalszym ciągu mam kontakt z tym środowiskiem. Skupiam się na czymś innym.

Piosenkarz ma na policzku bliznę. Jak się okazało, to pamiątka z okresu dzieciństwa:

Blizna nie jest po zapasach. Jest po nartach. Jako mały chłopiec się wywróciłem.

Jesteście fanami Rafała?


Rafał Brzozowski ma bliznę na twarzy

Rafał Brzozowski ma bliznę na twarzy

Rafał Brzozowski ma bliznę na twarzy

Rafał Brzozowski ma bliznę na twarzy

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Jak mieszka Rafał Brzozowski?

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Błyskotliwy, inteligentny, przystojny, wysportowany, pięknie gra na pianinie i gitarze, ładnie śpiewa. No i w dodatku wysoki blondyn z niebieskimi oczami i czarującym uśmiechem. Pozdrawiam krytykantów:)))

  • Rafałowa pisze:

    Nawet nie pomyślałam, że to blizna, tylko,że taka uroda jego. Ładnie mu z tą blizną

  • Gość pisze:

    On taki nijaki.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×