Radek Majdan gratuluje Antkowi ciąży Joanny Opozdy przed naszą kamerą. Padły wzruszające słowa [WIDEO]

Antek Królikowski, Radek Majdan

Antek Królikowski, Radek Majdan

Radosław Majdan od zeszłego roku jest szczęśliwym ojcem Henia. Niedługo pierwszego syna doczeka się także Antek Królikowski. Doświadczony w tym temacie były piłkarz ma dla aktora kilka dobrych rad. 

Radosław Majdan razem z żoną Małgorzatą długo starali się o dziecko. Małżonkowie nie ukrywali, że musieli skorzystać z metody in vitro, by móc cieszyć się wspólnym potomkiem. W czerwcu zeszłego roku na świecie pojawił się ich upragniony synek. Chłopiec o imieniu Henryk stał się oczkiem w głowie nie tylko całej rodziny, ale także fanów, którzy nie szczędzą komplementów pod adresem uroczego malca.

Niedługo do grona rodziców dołączą także Antek Królikowski i Joanna Opozda. Dla młodych małżonków będzie to pierwsze dziecko. Chociaż aktorka najpierw zaprzeczała, że jest w ciąży, to po jakimś czasie postanowiła potwierdzić wszystko w oficjalnym oświadczeniu. Od tamtej pory wiadomo, że zakochani oczekują na narodziny synka.

Radosław Majdan ma kilka rad dla Antka Królikowskiego

Radosław Majdan w roli ojca odnalazł się wręcz idealnie. Chociaż wcześniej miał już doświadczenie jako rodzic, ponieważ wspierał Małgosię w wychowaniu jej synów, to opieka nad noworodkiem była dla niego nowością. Okazało się, że od pierwszych chwil świetnie sobie radził. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post tata Henia miał dla Antka, który niebawem zostanie ojcem kilka słów:

Będę miał dla niego kilka rad. Wszystkie rady, które przekazali mi moi przyjaciele. To, że spotka się z niesamowitą i niespotykaną miłością. Niezależnie jak kochał kobietę, to miłość do dziecka jest zupełnie innym wymiarem, bo jest to inna miłość. Pozna siebie jako osobę, która śpi 3 godziny w nocy, ale mimo wszystko będzie się uśmiechał i nie będzie sobie wyobrażał życia bez tej małej kochanej istoty. Nauczy się szybko przebierać, kąpać, myć itd.

Radosław sam jest w szoku, że ze wszystkim tak świetnie sobie radzi:

Nawet ja jestem w szoku, że człowiek tak to wszystko szybko przyswaja i oswaja. Niewiarygodne. Czeka go zajebisty czas.

Trzymamy kciuki za Antka.


Radosław Majdan na pokazie Rodrigo De La Garza

Radosław Majdan na pokazie Rodrigo De La Garza

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Henio Majdan na boisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×