Szukaj

Radek Pestka na salonach z nową fryzurą! Nie jest już słodkim blondynem! [WIDEO]

Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka zmienił fryzurę

Radek Pestka pokazał się w nowej fryzurze na salonach. Zwycięzca piątej edycji Top Model nie jest już blondynem. Teraz ma ciemne włosy – wrócił do naturalnego koloru. Jak się prezentuje? Zobaczcie zdjęcia!

Radek Pestka był pierwszym mężczyzną, któremu udało się zwyciężyć w polskiej edycji Top Model. Popularny obecnie bloger nie był oczywistym wyborem, a wielu widzów jego wygrana bardzo zaskoczyła, ostatecznie jednak ciężko na nią pracował. Tym bardziej kontrowersyjne były jego słowa, gdy stwierdził, że wcale nie chce być modelem. Teraz skupia się na blogu i bywaniu na salonach – 28 marca pojawił się na imprezie popularnej sieciówki i zaskoczył swoją przemianą. Po programie Top Model przez wiele miesięcy eksperymentował z jasnym kolorem włosów. Jak wygląda obecnie?

Radek, który w ostatnich latach miał na głowie głównie blond, postanowił wrócić do naturalnego, ciemnego koloru włosów. W nowym wydaniu wygląda o wiele młodziej, ciemny odcień podkreślił również jego oczy i uwydatnił rysy twarzy, którymi tak zachwycali się jurorzy w show. Uwagę zwracała również stylizacja blogera. Pestka postawił na prostotę, do kombinezonu i jasnej koszulki dobierając ciężkie wojskowe buty. Wyjątkowo nie próbował rzucać się w oczy, ale i tak wyglądał znakomicie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, kto namówił go do tak dużej metamorfozy!

Zmieniłem głównie dlatego, bo mój chłopak mi to zasugerował. Poza tym miałem bardzo zniszczone włosy po farbowaniu, bo już 3 lata farbowałem na blond. Więc uznałem, dlaczego by nie wrócić do normalnego koloru. No i poza tym też będąc w Chinach schudłem bardzo dużo, więc czuję się trochę lepiej. Schudłem 6 kilo.

Podoba wam się w tym wydaniu?

Gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Moschino x H&M: Kasia Sokołowska, Julia Wieniawa, Anna Jagodzińska, Klaudia Halejcio, Radek Pestka

Radek Pestka ocenił styl Michała Szpaka: “Ma swój sztab ludzi. Ubiera się coraz lepiej” [WIDEO]

Można się pomylić! Radek Pestka zaczął podrabiać styl Michała Szpaka! Te białe kozaczki na obcasie to marzenie wszystkich ikon stylu


Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka ma ciemne włosy

Radek Pestka na imprezie sieciówki

Radek Pestka na imprezie sieciówki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×