Radek Liszewski o wpadce Zenka Martyniuka z playbackiem. Uuuuu, takie słowa o koledze z branży? [WIDEO]

Radek Liszewski o wpadce Zenka

Radek Liszewski o wpadce Zenka

Radek Liszewski lider zespołu Weekend skomentował specjalnie dla nas wpadkę Zenka Martyniuka podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Czy sam śpiewa z playbacku?

Sylwester Marzeń z Dwójką 2022 to już echo przeszłości. Fani żyli tego wieczoru przede wszystkim gestem muzyków z Black Eyed Peas. Amerykanie wbili się na scenę z tęczowymi opaskami, co wywołało niezłe zamieszanie. Tomasz Kammel na gorąco komentował:

Żeby uciąć wszelkie spekulacje, wszystko było umówione na najwyższym szczeblu. Włącznie z każdym elementem stroju.

Mieliśmy jednak do czynienia z inną zaskakująca sytuacja na scenie w Zakopanem. Widzowie Dwójki wyłapali wpadkę w trakcie jednego z występów wielkie gwiazdy disco polo, bez której wielu nie wyobraża sobie wejścia w Nowy Rok, Zenka Martyniuka. Na Tik-Toku furorę robiło wideo, na którym nieco zdezorientowany wokalista, nie zdając sobie sprawy z tego, że jest już na wizji, przez chwilę nie porusza ustami do muzyki.

@kaganek2022

Chyba myślał, że jeszcze go nie widać, a tu taka niespodzianka. 😂 #zenekmartyniuk #wpadka #playback #sylwester

♬ dźwięk oryginalny – Kagan

Nasza reporterka wzięła na spytki inną wielką gwiazdę disco polo, Radka Liszewskiego, co sądzi o takim pomaganiu sobie na scenie przez Zenka. Co powiedział?

Radek Liszewski komentuje wpadkę Zenka Martyniuka podczas Sylwestra

Radek Liszewski skomentował w rozmowie z naszą reporterką wpadkę Zenka Martyniuka podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Trzeba przyznać, że takie słowa kolegi z branży, to miłe zaskoczenie:

Ja się dowiedziałem o tym od dziennikarzy, od ludzi. Nie widziałem tego, bo byłem na backstagu. Trzeba by było zapytać Zenka, nic o nim bez niego, bo to byłoby nieładnie z mojej strony. Chociaż jesteśmy super przyjaciółmi i go uwielbiam, to nie chcę się wypowiadać, czy tak było, czy nie, bo ja naprawdę nie wiem.

Jak ocenia śpiewanie z playbacku?

Mogę powiedzieć sam za siebie. Uwielbiam śpiewać na żywo. Ja jadę na koncerty śpiewam na żywo i się dobrze z tym czuję, bo ja się wtedy dobrze bawię. Kto ma do tego jaki stosunek, to trzeba już tego kogoś pytać, bo ja nie jestem wyrocznią.

Jaki jest przepis na sukces Zenka Martyniuka, według jego kolegi po fachu?

Facet jest już wiele pokoleń na tej scenie. Jego piosenki są kultowe. Jest sobą, tworzy, komponuję i chyba to jest przepis na jego sukces. Ja z Zenkiem się uwielbiam, lubimy się, spotykamy się, czasem Zenek zajedzie do mnie, mi się zdarzy zajechać do niego. A czy jest lubiany w środowisku? Przeze mnie tak.

Co wy na to?


Zenek Martyniuk - sylwester 2022

Zenek Martyniuk - sylwester 2022

Zenek Martyniuk - sylwester TVP 2022

Zenek Martyniuk - sylwester TVP 2022

Zenek Martyniuk - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Zenek Martyniuk - Konferencja Sylwester Marzeń z Dwójką 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×