Nieeleganckie zachowanie Qczaja po przegranej w „Tańcu z Gwiazdami” oburzyło widzów. Jak się tłumaczy? [WIDEO]

Qczaj

Qczaj

Qczaj tłumaczy się ze swojego zachowania po przegranej w „Tańcu z Gwiazdami”

Qczaj i Paulina Biernat odpadli z Tańca z Gwiazdami w 6. odcinku show. Trener nie podziękował swojej partnerce po przegranej, a jego zachowanie oburzyło widzów. Jak się z tego tłumaczy?

Za nami kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami. W piątkowy wieczór pożegnaliśmy parę, która była typowana na faworytów: charyzmatycznego Qczaja i Paulinę Biernat. Podczas programu doszło do nietypowej sytuacji- Daniel nie podziękował nawet swojej partnerce za chwile spędzone na parkiecie! Jego zachowanie było bardzo nieeleganckie.  Jak się z tego wytłumaczył?

Ja byłem w takim szoku, że chyba nawet nie chciałem jej mówić jak padły słowa prowadzących, że żegnamy się z programem. Do mnie nie doszło to, że może ja jej nie powiem. To nie była kwestia tego, że jestem nieelegancki, bo ja codziennie jej będę dziękował i naprawdę podziękuje jej nie tylko w taki sposób, że jej powiem dziękuję, ale chociażby przez to, że zapraszam ją do projektów, które robię. To jest dla mnie dziękuję. Dziękuje czynem, a nie pieprzenie głupot.

Daniel nie ukrywa, że zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw:

Natomiast to był szok. Ktoś, kto byłby na moim miejscu byłby w szoku, bo jeśli dajesz z siebie naprawdę wszystko, to chcesz iść dalej. Natomiast ja też miałem wewnętrze poczucie spełnienia, dzisiaj byłem bardzo spokojny, wyciszony. Ja ten taniec bardzo przeżywałem w środku, ja wiem ile te taniec kosztował tak wewnętrznie emocji.

Żałujecie, że to właśnie oni pożegnali się z programem?

Qczaj zdradził jakie SMS-y dostał od Pauliny Krupińskiej po konflikcie z Ewą Chodakowską! To wyjaśnia wszystko! [WIDEO]

Qczaj bez ogródek o Michale Wiśniewskim. Ujawnił więcej, niż wiedzieliśmy dotychczas: “To świadczy o braku klasy” [WIDEO]

Latami skrywane przez paparazi zdjęcia Qczaja trafiły do sieci! Jego metamorfoza poraża!


Qczaj i Paulina Biernat – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Qczaj i Paulina Biernat – Taniec z gwiazdami 9, 5 kwietnia 2019

Qczaj, Paulina Biernat - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Qczaj, Paulina Biernat - Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 5

Qczaj – Top Model 7, odcinek 5

Qczaj – Top Model 7, odcinek 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×