Szukaj

Qczaj o podróży z Małgorzatą Rozenek. Obgadywali natrętnych pasażerów: „Typ ludzi, których nie znoszę”

Qczaj, Małgorzata Rozenek

Qczaj, Małgorzata Rozenek

Qczaj i Małgorzata Rozenek z rodziną spotkali się podczas wyjazdu na wakacje. Gwiazdy leciały do Meksyku tym samym samolotem. O czym rozmawiali w trakcie podróży?

Małgorzata Rozenek od kilku tygodni przebywa w słonecznym Tulum. Gwiazda po intensywnym roku pracy postanowiła spakować walizki i już na początku stycznia wyruszyła w podróż, by naładować baterie na kolejne miesiące. Prowadząca program Projekt Lady miała nie tylko mnóstwo zawodowych zobowiązań i projektów, ale przeżyła także prawdziwą rewolucję w życiu prywatnym. W czerwcu przyszedł na świat jej trzeci upragniony synek Henio. Dla uroczego bobasa była to pierwsza tak długa podróż, którą jak wiadomo z relacji jego rodziców, zniósł bardzo dzielnie.

Rozenek już od samego początku wakacji, czyli od momentu kiedy pojawiła się z walizkami na lotnisku, relacjonuje swoim fanom ich przebieg. Codziennie do sieci trafiają kolejne piękne zdjęcia z jej rajskich wakacji.

Quczaj o spotkaniu z Małgorzatą Rozenek w samolocie

Tulum  to bardzo popularny kierunek wśród polskich gwiazd. W czasie pandemii przeżywa on prawdziwe oblężenie turystów. Chętnie wypoczywają tam Natalia Siwiec z rodziną, Marcelina Zawadzka czy Małgosia Rozenek i Radosław Majdan. Również Qczaj wybrał się w tym roku do Meksyku.

Na pokładzie samolotu spotkał się z Małgosią Rozenek i postanowili oni urządzić sobie krótką pogawędkę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post trener zdradził, o czym rozmawiali i co najbardziej irytowało go podczas podróży.

To był zupełny przypadek. Gosia leciała z dzieciakami i całym majdanem w tym dniu, w którym lecieliśmy my. Zamieniliśmy parę zdań w samolocie. Oczywiście mamy taką sytuację, jaką mamy, więc przemieszczania po samolocie nie są zbytnio wskazane. Rozmawialiśmy o tym, jak czasami są ludzie z dziećmi, są rodziny i jak często otoczenie takim ludziom nie sprzyja. Strasznie mnie to drażni. Ja nie mam dzieci, natomiast moje siostry mają. Jestem bardzo uwrażliwiony jeżeli chodzi o taką znieczulicę, jeśli chodzi o ludzi, którzy widzą stres matek ciągnących jedno dziecko u nogi, drugie u cycka, trzecie u głowy. I idzie zestresowana, bo ta sytuacja na lotniskach jednak jest stresująca i ludzie narzekają, że siedzi dziecko z przodu i płacze.

Razem z Małgorzatą rozmawiali o pasażerach narzekających na dzieci w podróży:

Jak mnie to drażni. Ja jestem kawalerem mieszkającym  z kotem i lubię ciszę, lubię spokój, ale naprawdę jak mam takie sytuacje, gdzie widzę, że rodzina jest sama, biedna i zestresowana, to takie komentarze nie powinny mieć miejsca. I o tym rozmawialiśmy z Małgosią, że to niezależnie jest od kraju. To jest typ ludzi, których ja nie znoszę. Leci na wakacje i przeszkadza mu nawet to, że dziecko płacze.

Zdaniem Qczaja, synek Gosi i Radka jest cudowny:

Henio cudowny. Dla mnie dzieci na wysokościach to jest pełen podziw.

Qczaj zauważył, że ludzie mają spory dystans do Gosi i Radka:

W samolocie miałem taką sytuację, że osoby trochę pod wpływem alkoholu nie miały granic i dystansu do tego, aby zrobić sobie ze mną zdjęcie. Jeżeli chodzi o Gosię i o Radka, to mam wrażenie, że ludzie mają do nich dystans. Gosia swoją osobą stwarza poczucie takiego dystansu, jest to fajne i w jej stylu. Natomiast jeśli chodzi o mnie, to ludzie kompletnie nie mają dystansu. To jest cudowne i ja to kocham, ale przysparza mi to kłopotów.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek na pokładzie samolotu. Spotkała Qczaja

Małgorzata Rozenek na pokładzie samolotu. Spotkała Qczaja

Qczaj zdradził, że leci do Meksyku

Qczaj zdradził, że leci do Meksyku

Qczaj - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Qczaj - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Poznaja Malgosie tylko nie maja odwagi do niej podejsc i zagadac Malgosia ma klase urode i udana rodzine

 • Gość 7 pisze:

  Wielkie gwiazdy,a Rozenek z jednego projektu gdzie sztuczna ,mówi kilka słów zaledwie,reszta to mizdrzenie się półnago na zdjęciach.Żadna gwiazda i osobowość.Kuczaj też lansowany przez lewactwo cóż on takiego ma do przekazania.?TV płacą ,reklamy to i na Meksyk stać.Nie podziwiam i nie oglądam zepsutych celebrytów.

 • Gośćopoznaja pozaja pisze:

  Poznaja poznaja tylko Pani Malgosia klase

 • Box pisze:

  Fajnie ze p.Malgorzata laduje akumulatory ale dlaczego chlopcy nie chodza do szkoly ?Daje zly przyklad swoim synom gdyz teraz w Polsce wszystkie dzieci chodza do szkoly(:

 • Ja pisze:

  Leciałam do USA z niemowlakiem siedzącym z mną. Całą drogę płakał i wszyscy pasażerowie byli tym zmęczeni ale nikt nie okazał swojego zniecierpliwienia i złości. Dodam, że na pokładzie byli prawie sami Niemcy

 • Gość pisze:

  Bo jej nie poznają

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×