Wystarczy 6 minut ćwiczeń by mieć pupę jak Kim Kardashian! Qczaj zdradził nam dziennie prosty przepis! [WIDEO]

Qczaj o ćwiczeniach na idealną pupę

Qczaj o ćwiczeniach na idealną pupę

Qczaj o ćwiczeniach na pośladki

Qczaj czyli Daniel Józek Kuczaj to jeden z najpopularniejszych trenerów w polskim show-biznesie. Popularność przyniosły mu filmiki, które udostępnia w internecie. To osoba, od której emanuje niezwykła radość życia. Ma ogromną charyzmę i niezwykły dystans do siebie. Od 19 lutego, to właśnie on, w każdy poniedziałek, będzie motywował Polaków do ćwiczeń w programie Dzień Dobry TVN:

Ja biorę energię z radości życia. Nie myślę o tym, co będzie jutro. Cieszę się tym, że właśnie wróciłem ze Śląska, wczoraj miałem 200 osób, bab, chłopów, dzieci, grubszych, chudszych przyszli specjalnie dla mnie. To mi daje energię, że Ci ludzie przyszli specjalnie dla mnie. Myślę sobie o tym jak fajnie, mam robotę, mam pracę, mam za co jedzenie kupić. Z takich rzeczy się cieszę i to mi daje energię i powera od samego rana. Poza tym, jak se z rana poćwiczę, to od razu inaczej. Endorfiny podpompują krew i do głowy i do serca, od razu się czujesz po prostu lepiej – wyznał naszej reporterce.

Dla wszystkich, którzy mają ochotę budzić się z Qczajem mamy dobrą wiadomość:

Co poniedziałek pojedziemy z tym „rzyciem” tam o 8.33. Ci, co zaspali, to w następny poniedziałek się widzimy i będziemy mieć takie kilka minut. To tak naprawdę będzie naładowanie energią po to, aby się zachciało. Chociaż ja zawsze powtarzam, że lepsze 6 minut codziennie niż w ogóle nie robić nic. To nawet 6 minut takiej intensywnej tabaty, gdzie sobie zrobisz 20 sekund ćwiczenia, 10 sekund przerwy, 20 sekund ćwiczenia i zobacz ile ci przez 6 minut wychodzi. A jak przez 6 minut usiądziesz na „rzyci”, to ja zawsze powtarzam – „rzyć” czyli pupa po góralsku – rośnie po cichu.

Będziecie ćwiczyć z Qczajem? Cała rozmowa poniżej:

HOT! Wiemy kto zastąpi Magdę Mołek w “Dzień Dobry TVN”!

Małgorzata Bela pierwszy raz o swoim ślubie z Pawłem Pawlikowskim. W “Dzień Dobry TVN” zdradziła kogo zaprosili

Dramatyczne wyznanie Anny Kalczyńskiej. Dziennikarka jest przemęczona! “Nie daję rady wstać”


Pupa Kim Kardashian

Pupa Kim Kardashian

Qczaj

Qczaj

Qczaj

Qczaj

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×