Jak to jest z przyjaźnią w show-biznesie? Maja Ostaszewska i Agata Kulesza o relacjach z gwiazdami

Maja Ostaszewska, Agata Kulesza

Maja Ostaszewska, Agata Kulesza

Znalezienie prawdziwych przyjaciół nie jest łatwym zadaniem. Może się wydawać, że show-biznes to nie najlepsze środowisko na zawieranie trwałych relacji. Co na ten temat sądzą Agata Kulesza i Maja Ostaszewska?

Show-biznes to bardzo wymagające i specyficzne środowisko. Aktorzy, wokaliści i osoby związane z branżą żyją w blasku fleszy, a ich życie zawodowe i prywatne jest ciągle brane pod lupę. Interesują się nimi fani, ale także kolorowa prasa. Na krok nie odstępują ich paparazzi, którzy liczą na ciekawe zdjęcia w zaskakujących sytuacjach.

Wiele osób z branży świadomie decyduje się na to, by żyć w pojedynkę i nie zakładać rodziny oraz całkowicie poświęcić się karierze i zawodowi, który wykonują. Nie jest też łatwo jeżeli chodzi o zawieranie przyjaźni. Ciągłe bycie na świeczniku nie sprzyja temu, by zgromadzić wokół siebie grono zaufanych osób. Kolorowa prasa wielokrotnie informowała o różnych konfliktach między gwiazdami, które wcześniej łączyła przyjaźń. Flagowym przykładem są Kinga Rusin i Hanna Lis – niegdyś najlepsze przyjaciółki, dziś rywalki, które omijają się szerokim łukiem.

Gwiazdy o przyjaźni w show-biznesie

Zbudowanie trwałej relacji nie jest łatwym zadaniem, a znalezienie zaufanego grona przyjaciół również może okazać się trudne. Zwłaszcza w tak nietypowym środowisku, jakim jest show-biznes. Tutaj znajomości prywatne przeplatają się z zawodowymi zobowiązaniami i wspólną pracą.

Wiele gwiazd otwarcie mówi o tym, że szuka przyjaciół poza branżą, by odpocząć od medialnego szumu. Przed galą Orły 2021 Danuta Stenka, Maja Ostaszewska i Agata Kulesza wrzuciły wspólne zdjęcie z samochodu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziły, czy według nich przyjaźń w blasku fleszy jest możliwa:

Ja uważam, że absolutnie. My się bardzo lubimy. To jest jakiś mit, że my się nie lubimy. Jechałyśmy razem, rozmawiałyśmy o tym, że te gale są stresujące. To są fajne dziewczyny, dlaczego się nie przyjaźnić? – powiedziała Agata.

Maja Ostaszewska dodała:

Jak najbardziej. Ja się przyjaźnię z kilkoma osobami w swojej branży.

Tylko pogratulować.


Orły 2021. Kreacje gwiazd: Maja Ostaszewska

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Maja Ostaszewska

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Orły 2021. Kreacje gwiazd: Danuta Stenka

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×