Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi
Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach! Kapitalne zdjęcia paparazzi

Ciężarna Kasia Tusk z dużym brzuszkiem na wyborach!...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha
Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych: Wiśniewski, Dereszowska, Kurdej-Szatan, Kalicka, Steczkowska, Mucha

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować w wyborach samorządowych:...

Gwiazdy nie zawiodły! Tłumnie wybrały się by głosować...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!
Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w Sydney, a na kolejnym wyglądała niewyraźnie!

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła ważne spotkanie w...

Ciąża daje się Meghan Markle we znaki? Opuściła...

Dziś niedziela, 21.10.2018

HIT! Uczestniczki „Projekt Lady 3” przyłapane na obgadywaniu Małgorzaty Rozenek! Nie oszczędziły nawet jej włosów! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek, Projekt Lady 3Pierwszy odcinek Projekt Lady 3 – uczestniczki obgadywały Małgorzatę Rozenek

Na tak spektakularne wejście nowych kandydatek na damy nikt nie był gotowy. I choć mentorki przez dwie edycje zdążyły się już przyzwyczaić do różnych ekstremalnych sytuacji, to pierwsze spotkanie z kolejnymi uczestniczkami Projektu Lady przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Tym razem uczestniczki trzeciej edycji show TVN-u poznały się nieco wcześniej, bo już w drodze do Pałacu w Rozalinie. Spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, pożegnanie z bliskimi i czas w drogę. Dziewczęta przyjechały do szkoły dla dam jednym busem. Wspólna podróż sprzyjała integracji. Z każdym kilometrem dziewczęta zapominały o towarzyszącym im stresie, a impreza w wesołym autobusie sprawiła, że nie tylko lepiej się poznały, ale też wprawiły w „odlotowy” nastrój. Jakie powitanie zgotowały mentorkom uczestniczki? Kto był bardziej zaskoczony tym spotkaniem?

Pierwszy poranek dał kandydatkom na damy przedsmak tego, jak będzie wyglądać ich życie przez kilka kolejnych tygodni. Obowiązki, dyscyplina oraz dostosowanie się do panujących w szkole zasad. Współpraca, wzajemny szacunek i otwartość na zmiany – to z pewnością będą szlifować dziewczęta każdego dnia. Najpierw zmiana strojów. Prywatne ubrania, często mające mało wspólnego z elegancją bądź skromnością, pójdą w odstawkę. Czas na mundurki. A potem pierwszy krok do bycia damą. Dosłownie.

Iwona Radwan-Sado zajmie się postawą i poruszaniem się dziewcząt. Wdzięk, kobiecość i dostojność. Nic dodać nic ująć. Wszystko po to, by z klasą odebrać perły i stać się prawowitą uczennicą szkoły dla dam, czyli Projektu Lady.

Pierwszego wieczoru uczestniczki Projekt Lady 3 były pod wrażeniem Małgorzaty Rozenek. Dziewczyny nie mogły wyjść z podziwu nad tym „jaka ona jest fajna” i „jakie ma piękne włosy”:

Ja się tak cieszę, że poznałam panią Goooosię. Ja pier***. Zes**m się – wyznała jedna, której wtórowała druga: – Mi się podobają u niej te włosy, jakie one są zadbane!

Przypomnijmy, że za włosy Małgorzaty Rozenek odpowiada ulubiony fryzjer gwiazd – Kajetan Góra.

Premierowy odcinek Projektu Lady już w najbliższy poniedziałek, 21 maja, o godz. 21.30, w TVN. Poniżej premierowa scena.

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała starszego syna, a fanki oszalały na jego widok! „Bardzo przystojny”

Tatiana Mindewicz-Puacz wreszcie pokazała swojego tajemniczego męża! „Podróż we dwoje”

Małgorzata Rozenek pokazała swoją bajkową kreację na finał nowej edycji programu „Projekt Lady”! Reakcja Radosława Majdana rozwaliła cały wirtualny aplauz!Czy oglądasz „Projekt Lady”?

Komentarzy: 5


Gosc | 19 maja 2018, 08:59

Wyrachowana perfidnie zaklamana,zbotoxowana po licznych operacjach babsko menelko wiadomo co Ma uczyc nasze dzieci ! Isnty cyrk!!


Gość | 19 maja 2018, 08:54

Jak mozna taka kobiete dopuscic do takiego programu trzeba byc naprawde bez rozumu!!!!


Gość | 19 maja 2018, 08:43

Piszecie to po to żeby ocieplić wizerunek Gosiuni dla takich prostaczek z jakieś tam wiochy to i warszawska babcia klozetowa bylaby ideałem


Natura | 18 maja 2018, 19:28

Oj.oj .widac ze przyjechaly z wiochy.nie wiedza ze mozna doczepic pasemka włosów i ze zaczept są prawie nie widocze..i co ich bedzie uczyla..jak sie nadmuchac i rozbierać.no Polacy taknie zdurnieli ze ogladajanie takie gowna..jaki ten program tandetny


Gość | 18 maja 2018, 17:52

Szkoda ze nikt nie napisze kto ja na co dxien czesze i na projekcie lady


Dodaj komentarz
×