Uczestnicy „Prince Charming” o chorobach przenoszonych drogą płciową. Jacek Jelonek nie szczędził cierpkich słów

Uczestnicy Prince Charming

Uczestnicy Prince Charming

Uczestnicy programu Prince Charming wypowiedzieli się na temat poglądu, jaki od dawna funkcjonuje w społeczeństwie. Chodzi o choroby przenoszone drogą płciową wśród gejów. Jakie mają zdanie w tym temacie?

Prince Charming to program, który od samego początku wzbudza spore zainteresowanie fanów. W reality show wzorowanym na amerykańskim formacie pojawi się bowiem 13 gejów, którzy będą rywalizować o serce tego jedynego. Tytułowym księciem w pierwszej polskiej edycji randkowego programu dla homoseksualistów jest Jacek Jelonek. Przystojny model na pewno sprawił, że serca walczących o jego względy mężczyzn zabiły szybciej.

Nie brakowało chętnych do udziału w programie, którzy mają odwagę pokazać się światu i są jednocześnie otwarci na przygodę, ale też walkę o miłość. Biorąc pod uwagę przystojniaków, którzy pojawią się na ekranie, rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Więcej o wszystkich uczestnikach pisaliśmy tutaj.

Uczestnicy programu Prince Charming o chorobach wśród osób homoseksualnych

Wiele lat temu wśród społeczeństwa utarł się pogląd, że osoby homoseksualne są znacznie bardziej narażone na choroby przenoszone drogą płciową. Tyczyło się do zwłaszcza gejów. Reporterka Jastrząb Post miała okazję porozmawiać z uczestnikami programu Prince Charming i postanowiła zapytać ich o tę kwestię. Mężczyźni chętnie zabrali głos w sprawie, a jako pierwszy wypowiedział się Jacek Jelonek:

Wydaje mi się, że to też jest mit, który warto zdementować. Wydaje mi się, że właśnie osoby homoseksualne to jedna z tych grup, która najczęściej się bada. Jest masa klinik, gdzie można zrobić badania anonimowo, zbadać się. Wydaje mi się, że trzeba zapytać specjalistę, ale wydaje mi się, że stosunkowo osoby homoseksualne są chyba najlepiej przebadane pod względem wszystkich chorób, jakie są.

Jeden z uczestników – Merkucjo – w swojej odpowiedzi powołał się na wyniki badań:

Pytanie w punkt, ze względu na to, że ostatnie badania wskazują, że jeśli chodzi o choroby weneryczne, to choruje więcej heteryków. Osoby homoseksualne częściej się badają, a osoby heteroseksualne nie. Dlatego w pewnym momencie to się odwróciło.

Marek jest podobnego zdania, jak jego poprzednicy:

To jest głupie, utarte powiedzenie. Nie rozumiem tego kompletnie. Każdy dba o swoje zdrowie tak samo. Myślę, że geje dużo bardziej skupiają się na wyglądzie i zdrowiu niż osobo heteroseksualne.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Jacek Jelonek – Prince Charming spotkanie prasowe

Jacek Jelonek – Prince Charming spotkanie prasowe

Wojtek Jordan – Prince Charming spotkanie prasowe

Wojtek Jordan – Prince Charming spotkanie prasowe

Karol Wiaderny – Prince Charming spotkanie prasowe

Karol Wiaderny – Prince Charming spotkanie prasowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×