Prowadząca „Prince Charming” zdradziła, jakie zakazy otrzymała od produkcji. „Ponoć jest to zasada, która towarzyszy wszystkim programom” [WIDEO]

Aggie

Aggie

Aggie została prowadzącą randkowe show dla gejów. Przed naszą kamerą opowiedziała o zakazie, który obowiązywał ją na planie Prince Charming. Możecie się nieźle zdziwić.

Prince Charming, to program, który od samego początku wzbudza sporo kontrowersji. Gdy kilka miesięcy temu w sieci zaczęły pojawiać się informacje o randkowym show dla gejów, to niemal natychmiast spotkało się ono z wielkim zainteresowaniem. Format ma podobną strukturę jak dobrze znane reality show Kawaler do wzięcia. W tym przypadku jednak o serce tego jedynego będzie walczyło trzynastu mężczyzn. Tytułowym księciem poszukującym miłości jest Jacek Jelonek. To właśnie przystojny model będzie mógł przebierać w matrymonialnych ofertach.

Wszyscy uczestnicy miłosnego programu razem z ekipą i prowadzącą wyjechali do słonecznej Hiszpanii, gdzie panowie stanęli do walki o serce Jacka. Przez ten cały czas wsparciem dla nich była Aggie, czyli gospodyni kontrowersyjnego formatu.

Prince Charming: Aggie o zakazach od produkcji

O tym, że to właśnie influencerka i podróżniczka Aggie poprowadzi miłosne show dla gejów, wiadomo było już od kilku miesięcy. O wszystkim poinformowano na antenie Dzień Dobry TVN.

Gospodyni nie ukrywała, że jest to dla niej spore wyzwanie, ponieważ swoją przygodę z telewizją postanowiła zakończyć 15 lat temu, gdy była jeszcze nastolatką. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o zakazach, które obowiązywały ją na planie. Zdradziła, dlaczego nie mogła zaprzyjaźnić się z żadnym z uczestników:

Z tego względu, że jedną z rzeczy, które musiałam obiecać przed prowadzeniem programu było to, że nie będę utrzymywać  z uczestnikami relacji po programie. Z tego względu, żeby potem nie było podejrzeń, że ktoś np. po znajomości dostał program. Ponoć jest to zasada, która towarzyszy wszystkim programom, żeby zachowywać dystans po produkcji.

To nie jest tak, że Aggie i uczestnicy nie mogą się spotkać:

Możemy iść na kawę. Ale staramy się uszanować tą zasadę. Jest to odgórna prośba ze względu na to, że ciężko jest potem odróżnić uczestnikom prawdę i to, żeby nie było różnych sytuacji.

Spodziewaliście się takich zasad?


Aggie prowadząca Finding Prince Charming

Aggie prowadząca Finding Prince Charming

Jacek Jelonek – Prince Charming spotkanie prasowe

Jacek Jelonek – Prince Charming spotkanie prasowe

Wojtek Jordan – Prince Charming spotkanie prasowe

Wojtek Jordan – Prince Charming spotkanie prasowe

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×