Szukaj

Margaret nie zostawia suchej nitki na organizacji polskich preselekcji do Eurowizji! Za to o szwedzkich eliminacjach mówi w samych superlatywach [WIDEO]

Margaret - preselekcje Eurowizja Polska kontra Szwecja

Margaret - preselekcje Eurowizja Polska kontra Szwecja

Preselekcje na Eurowizję w Szwecji i Polsce – jaki są różnice?

Margaret niedawno startowała w półfinale Melodifestivalen z piosenką In My Cabana. Podczas eliminacji, piosenka polskiej artystki znalazła się wśród czterech najwyżej ocenionych utworów. Już dzisiaj będziemy mogli ponownie usłyszeć ją w koncercie tzw. drugiej szansy, podczas którego zmierzy się ze sobą ośmiu wykonawców – po dwóch z każdego półfinału. Wieczorem dowiemy się, czy Margaret awansuje do wielkiego finału, w którym zawalczy o reprezentowanie Szwecji w Lizbonie.

Margaret, która startowała w 2016 roku w polskich preselekcjach do Eurowizji, zauważyła, że polskie i szwedzkie preselekcje dzieli ogromna przepaść, jeśli chodzi o organizację i rozmach. Sama wokalistka bardzo dobrze wspomina pobyt w Szwecji i udział w tegorocznym Melodifestivalen:

Różnią się przede wszystkim rozmachem. Wszystkim się różnią. Ja w Szwecji czułam się bardzo zaopiekowana, bezpieczna. Występ artysty nie jest występem tylko jednej osoby, nawet jak jedna osoba jest na scenie. To jest praca zespołowa, ponieważ to, że ktoś wyjdzie i zaśpiewa, to nic nie zmienia. To musi być cały team ludzi, którzy to dobrze pokażą, którzy to nagłośnią i tam ten team ludzi jest – wyznała Małgosia w rozmowie z naszą reporterką.

Melodiefestivalen to seria koncertów, która ma na celu wyłonienie szwedzkiego reprezentanta na Eurowizję. Jak się okazało, udział w tegorocznej edycji jest dla doświadczonej artystki bardzo ważną lekcją, a i Polska mogłaby się sporo nauczyć, jeśli chodzi o organizację takich imprez:

Oj tak. Ja się nauczyłam przez ten tydzień mnóstwa rzeczy, a myślałam, że dużo wiem, a udało mi się nauczyć jeszcze innych, więc myślę, że na pewno – tak Margaret podsumowała swój udział w szwedzkich eliminacjach.

Dzisiaj trzymamy kciuki za In My Cabana.

Cała rozmowa poniżej:

Występ Margaret w półfinale Melodifestivalen:

Występ Margaret w Krajowych Eliminacjach w 2016 roku:

Margaret wreszcie wystrzeliła zaskakujące słowa prawdy! Przyznała się czy jest lesbijką! Co za odwaga!

Plejada gwiazd na gali TeleKamery 2018: Margaret, Maja Ostaszewska, Paulina Sykut, Anna Dereszowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Te wystrzałowe kreacje polskich gwiazd na zawsze zapisały się w historii TeleKamer! Po prostu szaleństwo! [ZDJĘCIA]


Margaret na Melodifestivalen (szwedzkie preselekcje) z piosenką In My Cabana (fot. SVT)

Margaret na Melodifestivalen (szwedzkie preselekcje) z piosenką In My Cabana (fot. SVT)

Margaret śpiewa na sedesie

Margaret śpiewa na sedesie

Margaret – preselekcje na Eurowizję 2016. Z piosenką

Margaret – preselekcje na Eurowizję 2016. Z piosenką "Cool Me Down" zajęła drugie miejsce

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    kariery światowej nie zrobi, Szwedzi robią z niej gwiazdę, chociaż talent średni, do tego jest niesamodzielna, podporządkowana tym, którzy się nią zaopiekowali, wszystkie piosenki w zasadzie o niczym, bez głębi, czy przekazu, nie pisze tekstów, nie tworzy muzyki, czyli artystka przez małe a… więc może Szwecja? tam się produkuje eurowizyjne hity, ale muzycznych wielkich artystów nie za wiele… ale Szwecja to nie świat, a nawet nie Europa! pani Margaret sama niewiele zdziała 🙁 taka Brodka tworzy, poszukuje, jest oryginalna, intryguje, ciągle się zmienia i do tego ma talent, a Margaret podskakuje i poprawnie śpiewa po angielsku…taka różnica

  • Gość pisze:

    Przecież ona fałszuje

  • Gośćko pisze:

    Ma dziewczyna racje wymienić tych decydentów bo najwyraźniej nie wiedzą o co chodzi.Skoro tyle lat nie ma sukcesów to organizatorzy do du… .

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×