Klaudia El Dursi znika z TVN. Teraz to ona przejmuje stery wraz z nowym randkowym show [TYLKO U NAS]

Klaudia El Dursi znika z TVN

Klaudia El Dursi znika z TVN

Klaudia El Dursi żegna się z widzami TVN, a jej miejsce zajmie nowa gwiazda. Stacja stawia na zwyciężczynię jednej z edycji Tańca z gwiazdami. Jak poradzi sobie w roli prowadzącej randkowe show? Tylko u nas szczegóły.

Klaudia El Dursi jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN-u, która swoją karierę ze światem mediów rozpoczęła od udziału w Top Model. W ósmej edycji w 2019 roku odpadła tuż przed finałem. Egzotyczna uroda, godne pozazdroszczenia gabaryty i osobowość, którą pokochali widzowie, zapewniła jej stałe miejsce w obsadzie stacji.

Po Top Model Klaudia została prowadzącą Hotelu Paradise. Pierwsze dwie edycje za jednym zamachem nakręciła na indonezyjskiej wyspie Bali. Gdy tylko skończyły się zdjęcia do premierowego sezonu, natychmiast ruszyły nagrania do kolejnego. Dzięki temu TVN w czasie głębokiej pandemii, gdy przemieszczanie się poza granicami kraju było niemożliwe, zaserwował widzom format, o jakim konkurencja mogła tylko pomarzyć.

Na fali popularności Klaudia zyskała spore grono obserwatorów na Instagramie i nawiązała kilka cennych współprac. Teraz – jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post – będzie musiała pożegnać się z widzami stacji, która na jej miejsce znalazła nową gwiazdę.

Klaudia El Dursi i Hotel Paradise znikają z TVN

Z naszych ustaleń wynika, że tej wiosny w ramówce TVN zabraknie kolejnej edycji Hotelu Paradise, a tym samym nie zobaczymy na szklanych ekranach pięknej Klaudii. Nie oznacza to jednak, że program dobiega końca. Widowisko wraz z El Dursi powróci jesienią. Co w tym czasie zagości w ramówce TVN7?

TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny „Hotel Paradise”, a prowadzącą nowy randkowy program TVN7 będzie Edyta Zając – mówi informator Jastrząb Post.

O jakim programie mowa? Nasze źródło twierdzi, że chodzi o Prawdziwą miłość. Jest to polska wersja Träffa deltagarna, stworzona przez Warner Bros. Discovery we współpracy ze szwedzką telewizją Dare Television. Program ma za zadanie wyłonić pary, które połączy prawdziwa, szczera miłość.

Formuła reality-show polega na tym, że sześć singielek i sześciu singli poszukujących miłości wyjeżdża na rajskie wakacje i zamieszkuje w luksusowym kurorcie. Ich zadaniem jest dobranie się w pary. Psikusem jest to, że co kilka dni ich relacja będzie badana wykrywaczem kłamstw. Para, która najmniej będzie zgodna podczas przesłuchań opuści program.

Kim jest Edyta Zając? 35-latka będzie miała okazję pokazać się z nowej strony. Dotychczas znana była głównie z konkursów piękności i modelingu. Występowała m.in. na tygodniach mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Londynie, kwalifikując się na pokazy projektantów, takich jak Roberto Cavalli czy Mary Katrantzu. Pozowała także dla Moschino i wzięła udział w sesji okładkowej dla bułgarskiej edycji magazynu Harper’s Bazaar. Ogólnopolski rozgłos przyniósł jej konkurs Miss Polonia w 2014 roku, związek z Jakubem Rzeźniczakiem, z którym wzięła ślub oraz zwycięstwo w 2020 roku w Tańcu z gwiazdami. Prywatnie jest związana z aktorem, Michałem Mikołajaczakiem.

Czekacie na premierę programu z Edytą Zając? Czy przed kamerami poradzi sobie równie dobrze co Klaudia El Dursi? Odpowiedź poznamy już wkrótce. Poniżej fragment Träffa deltagarna, na którego licencji powstanie Prawdziwa miłość.


Edyta Zając

Edyta Zając

Edyta Zając, Michał Mikołajczak

Edyta Zając, Michał Mikołajczak

Edyta Zając – Party Fashion Night 2022

Edyta Zając – Party Fashion Night 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×