Szukaj

Joanna Krupa wyjawiła nam prawdziwą datę ślubu z Douglasem! Do dzisiaj nikt o tym nie wiedział, nawet jej rodzina! [WIDEO]

Joanna Krupa ślub prawdziwa data

Kiedy Joanna Krupa wzięła ślub z Douglasem?

Joanna Krupa i jej ukochany w miniony weekend wzięli ślub w jednym z krakowskich kościołów. Choć wiele osób liczyło na powtórkę z rozrywki i ogromne wesele, jak w przypadku pierwszego głośnego hollywoodzkiego ślubu prowadzącej Top Model, to jednak tym razem gwiazda postawiła na minimalizm, a dodatkowo okazało się, że ślub wzięła 3 tygodnie wcześniej:

My w ogóle wzięliśmy ślub przed moim drugim przyjazdem tutaj. 3 tygodnie przed naszym kościelnym ślubem, ale to był taki sekret między nami, chcieliśmy to trzymać i nawet rodzina nie wiedziała. Miałam troszkę czasu się przyzwyczaić. Ale my tak od początku jak się poznaliśmy, to już od początku mówiliśmy, że będziemy razem. Że będziemy mieć dzieci, dom szukaliśmy razem od początku, bo on nie chciał u mnie mieszkać, bo to z moim byłym mu się kojarzyło. Od początku to było takie, że jak były zaręczyny, to nie byłam zaskoczona, bo czułam, że to przyjdzie. On też przeżył swoje, ja przeżyłam swoje, też z moim byłym związkiem, w którym wszystko było zaplanowane. Że kariera pierwsza, a teraz poszłam na całość. Tak samo on. On przeżył swoje i myślę, że w super momencie się poznaliśmy w życiu. Ja teraz bardziej go szanuję, bo może jakbym go poznała kilka lat temu, albo nawet miesiące przed tym, co go poznałam, to jeszcze byłabym niegotowa. Bo teraz mam ten szacunek, że miłość jest najważniejsza, ze ta osoba jest najważniejsza. Praca jest super, trzeba kochać pracę, ale trzeba też lepszy balans znaleźć przy tym.

Dlaczego zdecydowała się na tak kameralną uroczystość?

Mój pierwszy ślub nie był kameralny. Był w telewizji, suknia ogromna, ponad 250 osób. A on jest kompletnie inny. On chciał, żeby mój ślub był kompletnie inny, chciał czuć, że to robimy pierwszy raz, dlatego też w kościele chciałam to zrobić i chcieliśmy bardzo prywatnie. Żeby to była tylko rodzina, wiadomo, że nie każdy ze Stanów mógł przyjechać. Tacy ci bliscy, co mogłam zaprosić. Ale wiadomo, że jakbym chciała wszystkich bliskich zaprosić to by znowu się zrobiło większe. Mam nadzieję, że niektórzy się nie obrazili, że nie byli, ale to naprawdę robiłam bardziej dla niego, bo on chciał jak najmniej. Na początku mieliśmy w ogóle sami wyjechać i w ogóle nie robić ani kolacji, ani nic więcej, ale jak jego rodzina się dowiedziała, to wszyscy z jego rodziny byli u nas w Polsce. On był w szoku.

Który ślub Joasi podobał wam się bardziej?

Joanna Krupa tuż po ślubie zaszalała z kreacją na ramówce TVN. Tylko co na to mąż?!

Joanna Krupa nieźle przyoszczędziła na swoim ślubie! Wiadomo dokładnie ile i na co wydała!

Gwiazdy na jesiennej ramówce TVN: Rozenek, Woźniak-Starak, Chylińska, Krupa [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Joanna Krupa jest sexy?

×