Szukaj

Gwiazdy „The Voice Senior” są przeciwne postanowieniom noworocznym. Co ich zraziło? [WIDEO]

The Voice Senior: postanowienia noworoczne gwiazd

The Voice Senior: postanowienia noworoczne gwiazd

Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marta Manowska o postanowieniach noworocznych. Gwiazdy The Voice Senior są przeciwne wprowadzaniu w życie wielkich zmian wraz z początkiem 2020 roku. Dlaczego? O to zapytała nasza reporterka.

Do końca roku pozostało już niespełna 72 godziny! Z tej okazji zapytaliśmy gwiazdy The Voice Senior o to, jakie są ich postanowienia noworoczne. Ku zaskoczeniu wielu, większość z nich jest na bakier ze wprowadzaniem rewolucji w życie wraz z początkiem stycznia.

Postanowienia noworoczne gwiazd The Voice Senior

Urszula Dudziak przyznała, że dotychczasowe postanowienia noworoczne okazywały się niewypałem, dlatego znalazła inny sposób na wcielanie w życiu nowych postanowień:

Ja z postanowieniami noworocznymi skończyłam, dlatego, że mi nic nie wychodziło. Postanawiam sobie, a potem biorę tę kartkę i mało z tego się sprawdza. Ja robię sobie plan miesięczny: co mam zrobić w tym miesiącu. Co mam zrobić w lutym i zobaczę, jak coś mi się nie uda zrobić w styczniu, to robię w lutym. Jednym z moich ogólnych postanowień, to jest mniej bałaganić. Bo ja niestety mam taki rozrzut myśli, że nie kończę i za często szukam różnych rzeczy. To jest jedno z moich postanowień – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Urszula Dudziak na finale The Voice Senior

Urszula Dudziak na finale The Voice Senior

Alicja Majewska również nie ma żadnych postanowień. Królowa polskiej piosenki uważa, że należy kochać siebie, niezależnie od tego, jacy jesteśmy:

Ja nie robię żadnych postanowień, ale z każdym rokiem odpuszczam sobie coraz więcej słabości. Przyzwolenie sobie daję na słabości. Jak już się nie wypracowało czegoś lepszego przez kilkadziesiąt lat, to kolejny rok tego na pewno też nie zmieni. Kochajmy siebie takimi, jakimi jesteśmy.

Alicja Majewska na finale The Voice Senior

Alicja Majewska na finale The Voice Senior

Marta Manowska także jest na bakier z postanowieniami:

Ja raczej nie robię postanowień. Tak się staram postanowić każdego dnia, żeby go kończyć z uśmiechem i zadowoleniem na twarzy. Że on był dobry, że zrobiłam co mogłam. Chce się cieszyć życiem, chce mieć energię i podchodzić do tego z pokorą, radością, energią i szczęściem. Mam wiele celów na przyszły rok, które wiążą się z bohaterami, których poznam w kolejnych programach. To jest cel, żeby udało się tak porozmawiać, dotrzeć do ich serce, żeby efekty były takie, jak dziś. Moje cele to może jakaś podróż. To wszystko dzieje się spontanicznie w moim życiu. I niech tak zostanie.

Marta Manowska na finale The Voice Senior

Marta Manowska na finale The Voice Senior

Nie ukrywamy, że postanowienia noworoczne są również nie dla nas 🙂


Marta Manowska - The Voice of Poland 10, finał

Marta Manowska - The Voice of Poland 10, finał

Marta Manowska w bikini

Marta Manowska w bikini

Urszula Dudziak – wernisaż kalendarza Gedeon Richter Kobiecym zdaniem 2019

Urszula Dudziak – wernisaż kalendarza Gedeon Richter Kobiecym zdaniem 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×