Zapytaliśmy wróżkę o szanse Polski na Eurowizji. „Szkoda było rozkładać kart”. Oto, co zobaczyła

Wróżka Akima, Krystian Ochman

Wróżka Akima, Krystian Ochman

Polska w finale Eurowizji 2022? Jak poradzi sobie Krystian Ochman? Wróżka Akima specjalnie dla Jastrząb Post sprawdza, co czeka naszego reprezentanta. Doskonale przewidziała już, jak potoczą się losy Michała Szpaka. Czy i tym razem sprawdzą się jej przewidywania?

W 2016 roku specjalnie na naszą prośbę wróżka Akima sprawdziła, jak na Eurowizji w Sztokholmie poradzi sobie Michał Szpak. Jej przewidywania były bezbłędne. Nie tylko bez problemu wskazała, że awansuje do finału, ale też trafiła w scenariusz punktacyjny.

Zapewniła, że początek głosowania będzie spokojny, ale za to końcówka dostarczy widzom wielu emocji. Każdy, kto wtedy śledził konkurs, doskonale pamięta, jak dopiero w ostatnich sekundach Polska z ostatniego miejsca przeniosła się na szczyt tabeli. Zwróciła też uwagę, że Szpak zostanie dostrzeżony przez „duże nazwiska” (posty w social mediach poświęcili mu Hozier i J.K. Rowling), a większe wsparcie dostanie od publiczności niż jury.

Tym razem poprosiliśmy wróżkę Akimę, by sprawdziła w kartach, jak na Eurowizji 2022 poradzi sobie Krystian Ochman. Oto co nam przekazała.

Zapraszam godz 2.50 TVN na program Noc Magii. Do zobaczenia na wizji Akima

Posted by Wróżka AKIMA on Thursday, December 9, 2021

Polska w finale Eurowizji 2022? Wróżka Akima o szansach Ochmana

Wróżka Akima zwróciła uwagę na osobowość Krystiana i dobry moment w jego życiu:

Ma charyzmę, magnetyzm i czas na zarabianie pieniędzy. Jest bardzo wrażliwy na cudzą krzywdę. Wszystko co robi, robi perfekcyjnie – zaczęła wyliczać wróżka.

Jak Ochman poradzi sobie w półfinale?

Ma bardzo duże szanse na awans, szkoda było nawet kart rozkładać. Zajmie wysokie miejsce w półfinale. Widzowie będą mocno głosować, bardziej niż jury. Szczególnie z zachodu dostanie duże wsparcie.

Według Akimy zostanie zauważony, mimo lekkiego braku wiary w siebie:

Nie wierzy w siebie tak bardzo jak powinien, ale tę jego wyższość, talent zobaczą inni. Poprzedni reprezentanci mieli kompleksy, a Krystian nie ma żadnych. Wychodzi na scenę, jest sobą, czuje się po prostu dobrze. Będzie błyszczał.

Eurowizja Eurowizją, ale po konkursie o Krystianie zrobi się jeszcze głośniej. Według Akimy 22-letni piosenkarz na jesieni będzie jedną z największych gwiazd estrady.

Kariera od jesieni jest dla niego przesądzona. Będzie dużo podróżować, przmieszczać się. Dużo będzie kontraktów, nawet zagranicznych. Za trzy lata dosyć mocnych.

Trzymamy kciuki, by i tym razem przewidywania wróżki były trafione.

Zobacz, jak szanse Ochmana na Eurowizji 2022, ocenili dla Jastrząb Post zagraniczni dziennikarze:


Wróżka Akima

Wróżka Akima

Wróżka Akima

Wróżka Akima

Krystian Ochman z tancerkami na ceremonii otwarcie Eurowizji 2022 w Reggia di Venaria

Krystian Ochman z tancerkami na ceremonii otwarcie Eurowizji 2022 w Reggia di Venaria

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×