Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

TYLKO U NAS! Polska aktorka zagra dużą rolę w hollywoodzkiej produkcji u boku nominowanej do Oscara Jessiki Chastain

Magdalena Lamparska zagra w hollywoodzkiej produkcji


Magdalena Lamparska zagra w filmie o Antoninie Żabińskiej

To zdecydowanie najgorętszy okres w karierze Magdaleny Lamparskiej, która zasłynęła dzięki swojej roli w serialu 39 i pół. Wcieliła się w rolę Marty, dziewczyny Patryka (Alan Andersz). Niedługo premiera jej nowych polskich produkcji m.in. Listów do M 2 oraz komedii Kochaj, gdzie zagrała u boku Olgi Bołądź, Romy Gąsiorowskiej, Magdaleny Kożuchowskiej i Magdaleny Popławskiej. Na co dzień można podziwiać jej grę aktorką z Teatrze Polonia i Teatrze Kwadrat.
Jak się okazuje to nie koniec sukcesów polskiej aktorki. Lamparska dostała rolę w amerykańskiej produkcji. Będzie to film nakręcony na podstawie pamiętników Antoniny Żabińskiej. Żabińska wraz z mężem, dyrektorem warszawskiego ZOO Janem Żabińskim, w czasie wojny ukrywali na terenie swojego ogrodu kilkudziesięciu Żydów, którzy uciekli z warszawskiego getta. Zdjęcia do filmu rozpoczynają się już w październiku. Będą kręcone na terenie Pragi w Czechach. W główną postać wcieli się Jessica Chastain.
To nie będzie pierwszy film Magdaleny Lamparskiej u boku gwiazdy Hollywood. Niedawno zagrała wraz ze Stephena Baldwinem w filmie No panic, którego premiera już niebawem.
Magdalena Lamparska

Magdalena LamparskaKomentarzy: 1


BelllaK | 3 grudnia 2015, 20:48

Od jutra zaczynam odchudzanie, kto sie odchudza ze mna? Nie bedzie latwo ale trzeba sie wziac za siebie. Szukalam duzo w necie i mam juz dobry sposob na chudniecie, mysle ze skuteczny, poprostu wpiszcie sobie w google – xxally radzi jak szybko schudnac


Dodaj komentarz
×