Po co Kamila Szczawińska utrzymuje luksusowe gniazdko w Hiszpanii i dom w Polsce? Całkiem to pomysłowe! [WIDEO]

Kamila Szczawińska dom w Hiszpanii

Kamila Szczawińska dom w Hiszpanii

Kamila Szczawińska o wyprowadzce do Hiszpanii

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy uwielbiają spełniać swoje małe i duże zachcianki. Uwielbiają również spełniać marzenia – zwłaszcza te, na które nie stać „ot tak” przeciętnego szarego człowieka. Jedna z najbardziej znanych topmodelek Kamila Szczawińska jakiś czas temu postanowiła spełnić takie marzenie i kompletnie zmieniła swoje życie.

Piękna Szczawińska postanowiła wyprowadzić się do Hiszpanii, nie rezygnując przy tym z domu, który zostawiła za sobą w Polsce. Od wyprowadzki minęło już 5 miesięcy, ale dla Kamili „życie na dwa domy” nie jest absolutnie problemem. Jak wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post, jest to bardzo korzystne rozwiązanie:

Jakoś mi się udaje. Jestem w  Polsce, łącze pracę, dom, wychowanie dzieci. Wszystko bardzo fajnie się układa, już 5 miesięcy żyjemy w takim modelu i na razie nie narzekamy, wręcz przeciwnie, jesteśmy coraz bardziej zachwyceni tymi dwoma domami. Jak nam chce się do zimna do przyjeżdżamy do Polski, jak do ciepła to do Hiszpanii.

Gdzie Kamila Szczawińska spędzi Boże Narodzenie?

Gdzie w takim razie modelka spędzi Wigilię?

Wigilia w tym roku w Polsce. Ale dom w Hiszpanii również będzie dekorowany, już kupiłam sobie wszystko, bo się nie mogłam powstrzymać. Tydzień temu zrobiłam wielkie zakupy świątecznych dekoracji i od jutra ruszamy pełną parą ze zdobieniem.

A Wy macie już plany na Wigilię?

Gwiazdy pokochały markę Badura! Jakie buty na wiosnę wybrały Paulina Krupińska, Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska? [WIDEO]

Renata Kaczoruk i Kamila Szczawińska swoimi długimi nogami zaczarowały zawodników polo w Monte Carlo!

Gwiazdy na świątecznym evencie w Pasażu Tesco: Natalia Siwiec, Paulina Krupińska, Mateusz Gessler, Agnieszka Kaczorowska, Kamila Szczawińska [WIDEO]


Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska

scena z: Ranata Kaczoruk, Kamila Szczawińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Ranata Kaczoruk, Kamila Szczawińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kamila Szczawińska – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Kamila Szczawińska – Paprocki&Brzozowski – The Paradise Club (2018)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×