Gwiazdy o planach na Święta Bożego Narodzenia. Żak, Boruc, Gąsiewska i inne ujawniły rodzinne tajemnice [WIDEO]

Gwiazdy o planach na święta

Gwiazdy o planach na święta

Jak gwiazdy spędzają Święta Bożego Narodzenia? Zapytaliśmy je o to. Poznajcie plany Anny Korcz, Katarzyny Żak, Joanny Kurowskiej, Wiktorii Gąsiewskiej, Sary Boruc i Elizy Gwiazdy.

Już za chwilę będziemy mogli w pełni cieszyć się czasem spędzonym z najbliższymi. Wspólne biesiadowanie, rozmowy, piękne dekoracje, fantastyczna atmosfera. Sprawdziliśmy, jak rodzime gwiazdy w tym roku spędzą Boże Narodzenie. Zapytaliśmy je o to na chwilę przed Wigilią.

Jak gwiazdy spędzają Boże Narodzenie 2022?

Anna Korcz o świątecznych planach:

U mnie święta są tradycyjne. Ja się nimi długo cieszę. Choinka już jest od dawna. Mamy nieduże mieszkanie, więc i choinka jest niewielka. Jest dosyć skromna, ale przyjdą wnuki więc się zastanawiamy, czy trochę bardziej jej nie przyozdobić, żeby im się bardziej podobała. Są przewidziane potrawy, ale bez szaleństw. Wigilia będzie w domu, potem święta u kogoś ze znajomych albo z bliższej lub dalszej rodziny. Tradycyjnie, bez szaleństwa, tak normalnie.

Do Katarzyny Żak na święta zjeżdża się cała rodzina, co wiąże się z ciekawym doborem potraw:

Tradycyjnie. Normalnie. Choinka, rodzinna Wigilia, prezenty, kolędy, śpiewanie, granie. Tradycyjnie cudownie, w dużym gronie tak, jak lubimy. Ja przygotowuję potrawy, ale już parę lat temu wpadłam na genialny pomysł, żeby rozdawać zadania na Wigilię. Goście, którzy do nas przychodzą przynoszą swoje ulubione potrawy, w związku z tym króluje u nas różna kuchnia, bo część rodziny pochodzi ze wschodu, ja jestem torunianką, więc też są to inne rzeczy.

Aktorka zdradziła, że w trakcie Bożego Narodzenia nie brakuje nie tylko pysznych dań, ale także rozmów na osobiste tematy:

Mamy tych potraw bardzo dużo, czasem więcej niż dwanaście, dlatego, że mamy np. ryby przygotowywane na różne sposoby, bo w ich domach tradycją było przygotowywanie karpia nie smażonego, a w galarecie, albo zupy rybnej, a nie barszczyku tak jak u mnie. Przez to mamy bardzo dużo potraw, biesiadujemy, śpiewamy, siedzimy. To jest najwspanialsze, że możemy się spotkać razem. Pobyć razem, popatrzeć sobie w oczy, pogadać o swoich problemach, radością, smutkach i robić to z takim poczuciem, że jest się zrozumianym.

Joanna Kurowska cieszy się, że w końcu będzie mogła odpocząć:

Ja jestem tak strasznie zapracowana, robię teraz czwarty serial plus zrobiłam dwa filmy fabularne, że mi się marzy w te święta, aby wziąć książkę i tę książkę poczytać. A jako że będzie u mnie Agata Młynarska na święta i zawsze mi robi fajne prezenty z książek, to ja cieszę się, że będę mogła te książki poczytać.

Eliza Gwiazda tuż po Gwiazdce wyjeżdża w góry, gdzie powita 2023 rok:

Trochę pracowicie, dziś będę piekła z córeczkami pierniki, potem wyjeżdżam w góry. Zostaję tam na sylwestra, Sylwester będzie pracujący, ale sylwester w górach to jest to. Ja mam w sercu góralskie korzenie i bardzo lubię te święta spędzać w górach z rodziną. Więc trochę  spokoju, trochę tradycji. Mam nadzieję, że zbiorę siły na Nowy Rok.

A jak wyglądają plany Wiktorii Gąsiewskiej?

Tegoroczne Święta będą w gronie rodziny. Najprawdopodobniej u nas w domu, ponieważ mamy najdłuższy stół, który się jeszcze dodatkowo rozkłada. Będzie na pewno ciepło, przyjemnie, będzie choinka jak w każdej polskiej rodzinie. Mamy dużo dzieciaków, więc zawsze jest chaos, ale ja ten chaos uwielbiam, bo wtedy czuję, że żyję.

U Sary Boruc szykuje się wielkie świętowanie:

Rodzinnie jak co roku. Pewnie będzie 30 osób, więc mamy duże święta rodzinne. Co roku ta rodzina się powiększa. Każdy coś przygotowuje od siebie, jakiś swój specjał. Ja np. bardzo lubię robić rybę po grecku i ona mi dobrze wychodzi. Zrobię może uszka, chociaż nie wiem, czy będę miała czas w tym roku. Tak naprawdę mam super ciocię, która robi pyszne rzeczy i mam nadzieję, że może ona mnie wyręczy z tych uszek. Ale może rybę zdążę zrobić, bo sprawia mi to też przyjemność.

Więcej o tym, jak gwiazdy spędzą święta dowiecie się z poniższego materiału.


Katarzyna Żak

Katarzyna Żak

Wiktoria Gąsiewska - Gala Marek i Osobowości Roku 2022

Wiktoria Gąsiewska - Gala Marek i Osobowości Roku 2022

Sara Boruc

Sara Boruc

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×