Brat Anny Lewandowskiej o plusach i minusach popularności: „Widzę to też u Ani i Roberta” [WIDEO]

Piotr Stachurski, Anna Lewandowska

Piotr Stachurski, Anna Lewandowska

Piotr Stachurski opowiedział o swojej relacji z Anną Lewandowską. Dlaczego woli żyć w jej cieniu i jak wspomina czasy wspólnego dzieciństwa? Zobacz wywiad naszej reporterki.

Piotr Stachurski to młodszy brat Anny Lewandowskiej. Na co dzień żyje w cieniu sławnej siostry i unika rozgłosu, chociaż odpowiada za sukces wielu telewizyjnych i modowych przedsięwzięć. Jednak już niebawem będziemy mogli podziwiać sztukę Czarno to widzę, wyprodukowaną przez Omenę Mensah, do której scenografię przygotowywał właśnie Piotr. To jego debiut w teatrze, mimo że od dawna interesuje się sztuką.

Zobacz: Przystojny brat Anny Lewandowskiej wkracza do polskiego show-biznesu! Na planie sesji traktują go jak wielką gwiazdę!

Piotr Stachurski o relacji z Anną Lewandowską

Brat Anny Lewandowskiej w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że na co dzień może liczyć na wsparcie najbliższych. Zaznaczył jednak, że nie chciałby osiągnąć tak ogromnej popularności, jak jego siostra i jej mąż, Robert Lewandowski:

Ania staje za mną murem. Ja za Ania, tak więc wspieramy się. Ania mi kibicuje i sama bierze mnie do swoich sesji, więc mam tę przyjemność jej pomagać. Idę za radą im ciszej jedziesz, tym dalej dojedziesz. Nie chciałbym być jakąś osobą publiczną i rozpoznawalną, ponieważ są tego plusy i minusy. Widzę to też u Ani i Roberta. Myślę, że zjeść obiad w spokoju w restauracji, to jest bardzo dużo.

Piotr zdradził również kilka smaczków z okresu dzieciństwa:

Ania jest najlepszą siostrą. Myślę, że w każdym rodzeństwie jest etap walki i rywalizacji i miłości. My już mamy to za sobą, takie dziecięce bójki. Nie znam ludzi, którzy się nie kłócili ze swoim rodzeństwem, bo to nas uczy kompromisów. Nie byliśmy takimi świętoszkami i mieliśmy różne swoje spory, zwłaszcza, że my się z Anią bardzo różnimy.

Mimo różnych zainteresowań, Piotr i Ania świetnie uzupełniają się w pracy:

Ja jestem ten spokojniejszy, Ania zawsze karate, sport. Ja wolałem sztukę, muzykę. Tak się podzieliliśmy. Teraz jak patrzę z perspektywy czasu, to chyba nie jest przypadek, to się świetnie ze sobą zazębia.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Anna Lewandowska z bratem w pierwszym wspólnym wywiadzie! Zdradzili sporo smaczków i razem upiekli bezglutenowe pierniczki! [WIDEO]

Kim jest Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski ma 29 lat i jest absolwentem warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Talent malarski odziedziczył po swojej mamie, która również interesuje się sztuką, a na co dzień jest znaną w środowisku filmowym scenografką. Piotr uwielbia malować obrazy, o czym świadczy bogata kolekcja ich zdjęć na jego kontach społecznościowych. Prywatnie jest związany z piękną brunetką o imieniu Daria.

Zobacz: Brat Anny Lewandowskiej porwał swoją dziewczynę na romantyczne wakacje! Pokazali wspólne zdjęcia


Anna Lewandowska i Piotr Stachurski – świąteczny wywiad dla Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska i Piotr Stachurski – świąteczny wywiad dla Dzień Dobry TVN

Świąteczny wywiad z Anną Lewandowską i Piotrem Stachurskim

Świąteczny wywiad z Anną Lewandowską i Piotrem Stachurskim

Piotr Stachurski z dziewczyna oraz Klara Lewandowska na urodzinowym party

Piotr Stachurski z dziewczyna oraz Klara Lewandowska na urodzinowym party

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×