Tak mieszka Klara Lewandowska. Brat Ani jest pod wrażeniem jej królestwa: „Na najwyższym poziomie” [WIDEO]

Piotr Stachurski o pokoju Klary

Piotr Stachurski o pokoju Klary

Brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski, opowiedział, jak wygląda pokój Klary. Zdradził też co nieco na temat drugiej ciąży swojej siostry. Czy zna już płeć dziecka? O to zapytała go nasza reporterka.

Anna i Robert Lewandowscy są od kilku lat w czołówce najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Choć o swoim życiu osobistym mówią niewiele, to publiczność i media wręcz szaleją na ich punkcie. Ostatnio na tapecie jest temat drugiej ciąży trenerki, która termin porodu wyznaczony ma na maj. Na razie możemy podziwiać coraz piękniej zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy.

Piotr Stachurski o ciąży Anny Lewandowskiej. Urodzi syna czy córkę?

Czy płeć dziecka Lewandowskich jest już znana? Brat gwiazdy, Piotr Stachurski, w rozmowie z naszą reporterką przyznał, że para na razie nie wie, czy powita na świecie kolejną dziewczynkę, czy jednak tym razem będzie to chłopiec. Wiadomo za to, że Ania i Robert mogą liczyć na wielkie wsparcie ze strony najbliższych.

Cała rodzina jest już w gotowości. Ja jestem dziesiąty w kolejce. Czekamy. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka. Ja dzwonię do mojej siostry i pytam, jak się czuje. Trzymam kciuki. Ona wie, że może na mnie liczyć.

Anna Lewandowska świętuje urodziny Piotra Stachurskiego

Anna Lewandowska z bratem

[wp_quiz id=””]

Jak wygląda pokój Klary Lewandowskiej?

Piotr ma duszę artystyczną. Zajmuje się scenografią i malarstwem. Czy ingerował w wystrój pokoju Klary, którego fragment jakiś czas temu Ania pokazała na Instagramie?

Ania też odziedziczyła gen urządzania. Więc ja nie mam za bardzo w czym im pomagać. Obecny pokój Klary wygląda na najwyższym poziomie. Tam głównie są pudrowe kolory, pudrowy błękit i biele.

Jego słowa najlepiej potwierdzają zdjęcia, które zrobiły na internautach ogromne wrażenie. Lewandowska może pochwalić się niezwykłym wyczuciem stylu nie tylko jeśli chodzi o ubiór, ale także o wystrój wnętrz.

Cała rozmowa z Piotrem Stachurskim poniżej.


Klara Lewandowska w dresiku w kotki i na bosaka

Klara Lewandowska w dresiku w kotki i na bosaka

Klara Lewandowska - jak wygląda?

Klara Lewandowska - jak wygląda?

Klara Lewandowska w słodkiej stylizacji

Klara Lewandowska w słodkiej stylizacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×